škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 499424

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çerceve siparişim henüz gelmediği için biraz sırıttı ama şimdilik böyle [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mehmet6166

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;617216
Bende dün değiştirdim trigeri 2009 üretimi kayış çıktı üzerinden çok hafif çatlamalar başlamıştı. 300+150 liraya halloldu.
Ankarada nerede değiştirdiniz acaba.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tlgdnc;617379
Devirdaim pompası değişmedi galiba.

Değişti hocam komple 5'li set olarak değişti.

Alıntı yapılan: mehmet6166;617385
Ankarada nerede değiştirdiniz acaba.

İvedik'de değiştirdim hocam.

Çevrimdışı tlgdnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;617389
Değişti hocam komple 5'li set olarak değişti.

İvedik'de değiştirdim hocam.
Orjinal parçalarsa fiyat çok iyi.

Alıntı yapılan: e.atakan;617383
Çerceve siparişim henüz gelmediği için biraz sırıttı ama şimdilik böyle [emoji23]

Bolero ekran mı vardı acaba?
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2017, 13:17:14 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu teypten bende aldım çok memnunum.Dokunmatiği hızı RCD510 lardan kat kat üstün.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tlgdnc;617406
Orjinal parçalarsa fiyat çok iyi.

Bolero ekran mı vardı acaba?

Yok hocam necvox multimedia vardı tv navigasyonlu onu çıkarttım boşta şuanda ilana koymayı düşünüyorum

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;617216
Bende dün değiştirdim trigeri 2009 üretimi kayış çıktı üzerinden çok hafif çatlamalar başlamıştı. 300+150 liraya halloldu.

bende 2011 fabrika montaj kayışı geçen ay söktüm km 211 bin de idi.
maliyet 600 inna set+200 işçilik tuttu

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Teybin sipariş ettiğim çercevesi bir süre önce geldi montajını yaptım ancak araçtaki maun ile biraz farklı tonda geldi çinliler tutturamamışlar mat siyah kaplatmayı düşünüyorum ilk etapta. Teypten çok memnunum dokunmatiği hızı gerçekten muazzam 6.5 ekran yeterli boyutta bluetooth gayet güzel çalışıyor sesler karşıya bağırmadan konuşmalarımda net geldiğini söylediler. Geri görüş kamera destekliyor ancak ben kodlama işlerini bilmediğim için onu yapamadım radyo iyi ses kalitesi gayet tatminkar direksiyon fonksiyonları eksiksiz çalışıyor acılışta skoda amblemli selamlama ve orjinal yeşil aydınlatma ile aracıma eşsiz uyum sağladı

Çevrimdışı uluc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracaim skoda octavia 2010 model elegance 1.4 tsi.Aracim duz yolda giderken ariza lambasini yakti ondan ustaya goturdum oda bi sey yok dedi arzayi sildi 10 gun sonra bi daha yandi ustaya tekrar goturdum ve aracin normal bakimlarini yapip buji degistirip kelebek bogazlarini temizledi.Usta dediki tam proglama yapacam yariya gelince sistem beni dışa atiyor.Yani format gibi sistemi yeniden kuramiyorum yarida beni dışa atiyor.Sen arabayi boyle bi hafta dene bi daha ariza lambasi yanarsa bi daha bakariz dedi .Tam 7. Gun bi daha ariza lambasi bi daha yandi aracima tup taktiracaktim usta bu sekilde takilmaz dedi sizce busekilde tup taktirsam bi sıkıntı olur mu

Çevrimdışı uluc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracaim skoda octavia 2010 model elegance 1.4 tsi.Aracim duz yolda giderken ariza lambasini yakti ondan ustaya goturdum oda bi sey yok dedi arzayi sildi 10 gun sonra bi daha yandi ustaya tekrar goturdum ve aracin normal bakimlarini yapip buji degistirip kelebek bogazlarini temizledi.Usta dediki tam proglama yapacam yariya gelince sistem beni dışa atiyor.Yani format gibi sistemi yeniden kuramiyorum yarida beni dışa atiyor.Sen arabayi boyle bi hafta dene bi daha ariza lambasi yanarsa bi daha bakariz dedi .Tam 7. Gun bi daha ariza lambasi bi daha yandi aracima tup taktiracaktim prins markasi usta bu sekilde takilmaz dedi sizce busekilde tup taktirsam bi sıkıntı olur mu

Çevrimdışı uluc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ÇOK ACIL YARDIMIZ LAZIM !!!Aracaim skoda octavia 2010 model elegance 1.4 tsi.Aracim duz yolda giderken ariza lambasini yakti ondan ustaya goturdum oda bi sey yok dedi arzayi sildi 10 gun sonra bi daha yandi ustaya tekrar goturdum ve aracin normal bakimlarini yapip buji degistirip kelebek bogazlarini temizledi.Usta dediki tam proglama yapacam yariya gelince sistem beni dışa atiyor.Yani format gibi sistemi yeniden kuramiyorum yarida beni dışa atiyor.Sen arabayi boyle bi hafta dene bi daha ariza lambasi yanarsa bi daha bakariz dedi .Tam 7. Gun bi daha ariza lambasi bi daha yandi aracima prins tup taktiracaktim usta bu sekilde takilmaz dedi sizce bu sekilde tup taktirsam bi sıkıntı olur mu ???

Çevrimdışı oguz1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2012 TDI CR DSG elegane octavia ile aranızdayım. Multimedya çok hoşuma gitti.
Bir kaç soru.

1- Mutlaka çerçeve olmak zorundamı.
2- Arka park sensörü çalışırmı
3- Navigasyon varmı
4- RCD510 VW  bu model üst modelmi. farkları nelerdir.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oguz1;622968
Bende 2012 TDI CR DSG elegane octavia ile aranızdayım. Multimedya çok hoşuma gitti.
Bir kaç soru.

1- Mutlaka çerçeve olmak zorundamı.
2- Arka park sensörü çalışırmı
3- Navigasyon varmı
4- RCD510 VW  bu model üst modelmi. farkları nelerdir.

Öncelikle hayırlı olsun sorularını cevaplamak gerekirse

1- mutlaka çerçeve almak zorundasın
2- arka park sensörü sorunsuz ekranda çalışıyor park pilot özelliği
3-navigasyon yok ben telefonu kullanıyorum genelde daha pratik oluyor
4- Bu cihaz vw grubun uzakdoğuya ürettiği multimedia dır ve orjinaldir rcd510 dan daha kaliteli bir ekran ve çözünürlüğe sahiptir .. rcd510 dan artıları üniversal gerigörüş kamerası takılabilmesi bluetooth,usb girişi olması bana göre tek eksisi cd girişi yok ancak cd mi kaldı bu zamanda sd kart ve usb fazlasıyla yetiyor .. bluetooth üzerinden telefondan açtıgınız müzikleri dinleyebilirsiniz

Genel olarak ben çok memnunum iyiki almışım dediğim cihazlardandır

Çevrimdışı Zofren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arakadaşlar iyi geceler.
Uyku tutmadı araba almanın gecesindeyim.Kendim için bu kadar kafaya takmam ama alamancı dedemize 2007 octavia elegance otomatik bulduk.Ben beğendim.Kendim inceleyemedim başka şehirde yaşadığım için .Arabayı yarın ustaya göstercekler.Mpi motor hakkında çok bir bilgim yok 102 Hp araç çekişde bir sıkıntı yaşar mıyız? Şu an ne yakar? 95000 km de bKımları yapılmış.Piyasa değeri nedir alağı yukarı bu aracın.Bizim hacı yaşlandı işini görsün rahat etsin istiyorum.Yeşilendirirsenz sevinirim.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zofren;637464
Arakadaşlar iyi geceler.
Uyku tutmadı araba almanın gecesindeyim.Kendim için bu kadar kafaya takmam ama alamancı dedemize 2007 octavia elegance otomatik bulduk.Ben beğendim.Kendim inceleyemedim başka şehirde yaşadığım için .Arabayı yarın ustaya göstercekler.Mpi motor hakkında çok bir bilgim yok 102 Hp araç çekişde bir sıkıntı yaşar mıyız? Şu an ne yakar? 95000 km de bKımları yapılmış.Piyasa değeri nedir alağı yukarı bu aracın.Bizim hacı yaşlandı işini görsün rahat etsin istiyorum.Yeşilendirirsenz sevinirim.

KMsi iyi o motorda otomatikde az bulunur.Donanımda iyi.50 bine yakın ister sahibi bu piyasada buna.Çekişi şehir içi için ideal ama uzun yolda rampalarda vites düşürmek gerekir.
elegance=ugurcnplt