škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Llumar cam filmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.

Trabzon'da auto erel diye bir yerde cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Facebook sayfasında olumlu yorumlar var. Ancak belki burada tecrübesi olan vardır. İşçiliği vs nasıldır?

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Yaptırırsanız söyler misiniz bende yaptırmayı düşünüyorum çünkü

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam yaptırdınız mı ☺

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MvS029;638142
Hocam yaptırdınız mı ☺

Yaptırdım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk olarak bana ısrarla garantisi var dedikleri halde Llumar'ın garanti kartını vermediler. Çünkü yetkili bayi değiller. İkincisi işçilikleri beklediğim gibi çıkmadı. İlk olarak çalışırken aracın hiçbir yerini naylon ile vs örtmediler. İkinci olarak da neredeyse üç hafta geçmesine rağmen kuruyunca geçer denen nokta nokta hava kabarcıkları hala duruyor. Tüm camlarda hava kabarcıkları var. Trabzon'a bir daha yolum düşerse göstereceğim, bakalım gerekirse tekrar yapsınlar.

Daha sonra öğrendim ki Rize'de yetkili Llumar bayi varmış. İsterseniz orayı bir araştırın.

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevabınız için teşekkür ederim

Çevrimdışı AdkA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
İzmit'te yaşıyorum. Octavia'm için Llumar bayisinden fiyat aldım. 400 TL dediler. ATR yokmuş yalnızca ATC varmış. Garantili mi diye sorduğumda; hepsi ömrü boyu garantili, belge vermiyoruz ama isterseniz yazılı kağıt veririz dediler.

Başka bir başlıkta arkadaşın biri arka cam için (ışık yansımasından) ATC, yanlar için üstün kalitesinden ötürü ATR önermişti.

Llumar bayilerinden en olumlu yorumlar duyduğum Llumar Ahmet (üsküdar) sanırım. Oradan da telefon ile 550 TL ATR için fiyat aldım. Arka cam mevzunu söyleyince farketmiyor o hep olacak gibi bir yorumda bulundu.

Öneriniz nedir, sizce nasıl yaptırmalıyım?
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2018, 16:12:36 Gönderen: AdkA »

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DrAdkA10;638429
Merhaba arkadaşlar.
İzmit'te yaşıyorum. Octavia'm için Llumar bayisinden fiyat aldım. 400 TL dediler. ATR yokmuş yalnızca ATC varmış. Garantili mi diye sorduğumda; hepsi ömrü boyu garantili, belge vermiyoruz ama isterseniz yazılı kağıt veririz dediler.

Başka bir başlıkta arkadaşın biri arka cam için (ışık yansımasından) ATC, yanlar için üstün kalitesinden ötürü ATR önermişti.

Llumar bayilerinden en olumlu yorumlar duyduğum Llumar Ahmet (üsküdar) sanırım. Oradan da telefon ile 550 TL ATR için fiyat aldım. Arka cam mevzunu söyleyince farketmiyor o hep olacak gibi bir yorumda bulundu.

Arka cam yansıma yapmasın diye atc yapıldı, diğer camlar atr yapıldı ama yine de o yansıma var. Sürüşü etkilemiyor alıştım.

Çevrimdışı AdkA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;638430
Arka cam yansıma yapmasın diye atc yapıldı, diğer camlar atr yapıldı ama yine de o yansıma var. Sürüşü etkilemiyor alıştım.
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki ATR sizce şart mı? ATC yaptırsam uygun mudur? Hangi derece yaptırdınız? Ne derece koyulukta?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DrAdkA10;638432
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki ATR sizce şart mı? ATC yaptırsam uygun mudur? Hangi derece yaptırdınız? Ne derece koyulukta?

Ben incelediğimde aynı numara atr’nin güneş koruması atc’den daha yüksekti, önlere 1 arkalara 2 numara yapıldı.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DrAdkA10;638429
Merhaba arkadaşlar.

Ahmet'e bak hele döviz kurundan mı neden o zammı yapıştırmış 550 ne öyle...Git selamımı söyle sana uygun fiyat yapsın....Benim tüm camlar ATR35.

Ben 2 numara istemiştim ama aracın içi bej ve sunroof var diye 3 numara yaptı olmaz dedim karışma işime uzmanı benim dedi...Öyle kapkara olmayacak aracın içi açık renk diye diretince ben de öyle olsun dedim...İyi ki de ısrar etmemişim çünkü aynen dediği gibi 3 numara olmasına rağmen 2 gibi duruyor....

Ayrıca cam filmlerin duruşu da orjinal karartılmış cam gibi koyu yeşilimsi...Kesinlikle tavsiye ederim...

Ahmet'in işçiliği herşeyi on numara tek göz baloncuk bile olmadı benim camlarda.

Ayrca aracın içerisinde oturanlar da dışardan bakılınca görülüyor.Kaç defa çevirmeye girdim hiç sorun yaşamadım.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2018, 08:47:25 Gönderen: Trakia »