škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 octavia 1.9 tdı

altan · 13 · 5161

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar.arabam 2007 octavia 1.9tdı elegance. kalkış sırasında fazla titriyor araba yokuş kalkış desteği buna sebep olur mu acaba(daha önce yokuş kalkış desteği olan manuel araba kullanmadım).lastikleri değiştireceğim tavsiyeniz var mıdır?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Titreme konusuna bişi diyemem,ama yokohama benim öncelikli tavsiyem denedim bizzat,sessizlikte devrim gibi bişi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaç binde araç? Baskı balatasında sıkıntı olabilir? Yokuş kalkış destek sistemi titremeye neden olmaz.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yokus kalkış aracı tutarken gazlayınca motordaki zorlanmadan dolayı olusan titremede sanırım, baskı balata olabilir,

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;297770
Titreme konusuna bişi diyemem,ama yokohama benim öncelikli tavsiyem denedim bizzat,sessizlikte devrim gibi bişi.

yokohama o kadar mi sessizlestiriyor yav. konuyu baltaliyorum kusura bakmayin. gecenlerde hyundai elantra'ya bindim cok sessizdi. kendi aracimda iceriye cok fazla ses geliyor.

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cevaplarınız için teşekkürler en kısa zamanda baskı balataya baktırayım iyisi

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabanın üstündeki lastiklerin markasını daha önce hiç duymadım.kormoran. en kısa zamanda değiştireceğim onları da

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;297856
yokohama o kadar mi sessizlestiriyor yav. konuyu baltaliyorum kusura bakmayin. gecenlerde hyundai elantra'ya bindim cok sessizdi. kendi aracimda iceriye cok fazla ses geliyor.
ben daha önceki aracım octi a4 de contınental vardı sesden ortalıkta durulmuyordu inanın audi a3 den çıkma yokohama ac dr01 vardı onu taktım arkadaş bedava verdi 1 yıl kullanmıştı bana verdikten sonra kendisi mıchelın aldı sonra pişman oldu benden istemedi gitti tekrar yokohama aldı.passat araç aldığında pırellı pezoro almıştı o serinin en sessizi diye onuda 2 ay kullandıktan sonra onuda başkasına verdi.3 yılda 5 marka değiştirdi hepside sıfırdı.şimdi yeti aldı onun üzerinde lassa sonoveys mi neydi odan memnun olmadı gitti yokohama aldı.gerisini sen düşün.araç konusunda aşırı kıl birisidir.

Alıntı yapılan: altan;297859
arabanın üstündeki lastiklerin markasını daha önce hiç duymadım.kormoran. en kısa zamanda değiştireceğim onları da
söylediklerimi ciddiye alırsan pişman olmazsın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sağolun.söylediklerinizi dikkate alacağım

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: altan;297763
herkese selamlar.arabam 2007 octavia 1.9tdı elegance. kalkış sırasında fazla titriyor araba yokuş kalkış desteği buna sebep olur mu acaba(daha önce yokuş kalkış desteği olan manuel araba kullanmadım).lastikleri değiştireceğim tavsiyeniz var mıdır?
yokuş kalkış desteği kalkışlarda kesinlikle motoru zorlamaz. sen gaz verdiğin oranda fren gücü de o oranda azalır.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı altan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet yokuş yukarı geriye doğru hiç gaza basmadan kalkış yapabildiğime göre baskı balatasında sorun olsa gerek

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Lastik olarak tavsiye edebilceğim lassa impetuslar daha 2000 km oldu ve inanın bana octavia gibi sert süspansiyonlu araçlarda çok güzel sonuç veriyor, canım ikide bir kasisten geçmek istiyor hatta :)