škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zamansız bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammethanifi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracim 2016 octavia 1.2 tsi dsg aracimi 2016 nisan ayinda aldim. 15 gün önce aracimin ekranında 30 gün icinde yağ bakim servisi yazmaya basladi suan 15 gün icinde yag bakim servisi yaziyor. Araci alali 8 ay oldu ve 9 bin km de.. ne yapmam gerek

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sıkıntı bende de oldu. önemsencek bir durum değil. servisi aradım getir abi güncellenmemiş o güncelleyelim 2 dk dedi. götürdüm dediği gibi 2 dk da halledip verdiler.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;602068
aynı sıkıntı bende de oldu. önemsencek bir durum değil. servisi aradım getir abi güncellenmemiş o güncelleyelim 2 dk dedi. götürdüm dediği gibi 2 dk da halledip verdiler.

Ben de aradim ama bana denilen aracin fabrika çıkış tarihine göre bakima girer araba... bakima getirmeniz lazim bakima zamaninda gelmezseniz araciniz ariza verirse garnti kapsamina alinmaz dedi...

Hangi servisi aradiniz nerede yaptirdiniz

Hangi serviste yaptıysanız orayi arayip detayli bilgi almam daha sağlıklı olacak

Alıntı yapılan: egeyildirim;602068

Hangi serviste yaptirdiniz

Yardımcı olabilecek yok mu.. van da görev yapıyorum.. van da servis yok.. en yakin diyarbakir var.. kar kış kiyamet

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammethanifi;602069
Ben de aradim ama bana denilen aracin fabrika çıkış tarihine göre bakima girer araba... bakima getirmeniz lazim bakima zamaninda gelmezseniz araciniz ariza verirse garnti kapsamina alinmaz dedi...

Hangi servisi aradiniz nerede yaptirdiniz

Hangi serviste yaptıysanız orayi arayip detayli bilgi almam daha sağlıklı olacak

Hangi serviste yaptirdiniz

Yardımcı olabilecek yok mu.. van da görev yapıyorum.. van da servis yok.. en yakin diyarbakir var.. kar kış kiyamet

Sıkıntı yapmayın bir sorun olmaz havalar düzelince gidersiniz

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serbayaltug;602106
Sıkıntı yapmayın bir sorun olmaz havalar düzelince gidersiniz

Ama servis garantiyi kapsamaz bi sıkıntı olirsa dio. Merkezi aradım dönüş yapacaklar sözde dönen de yok..

Çevrimdışı serbayaltug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hata vardır kesinlikle ama içinize sinmiyorsa servisi arayın kar var gelemiyorum deyin hava düzelince gelsem olur mu diyin

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şeyi yaşadım aracımda.Servisin söylediği şey aracın trafiğe çıkışı yani ruhsat tarihine göre garanti işler. yani 15bin km dolmasa bile ruhsat tarihine göre bir sene sonra bakıma girer.Hatta 1 aya kadar da gecikmesi sorun olmaz denmişti.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlglcn;602115
Aynı şeyi yaşadım aracımda.Servisin söylediği şey aracın trafiğe çıkışı yani ruhsat tarihine göre garanti işler. yani 15bin km dolmasa bile ruhsat tarihine göre bir sene sonra bakıma girer.Hatta 1 aya kadar da gecikmesi sorun olmaz denmişti.
Hangi servis söyledi bunu

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yakın zamanda kapanan İstanbul Yüce oto.Bence içiniz rahat olsun sonuçta showroomlarda satılmadan neredeyse bir sene boyunca yatan araçlar da oluyor.Misal araç 2016 model ama satılmaz 2017 de satılır ve trafiğe çıkar.Bu tür araçları alan kişi bir ay sonra bakıma sokacak değil.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim bakımlar km bakımından hep önde gidiyor, aracım 2014 ocak tescilli trafiğe mayıs ayında çıktı şuan aracım 31.000 km de ve ay sonu 45.000 bakımına girecek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlglcn;602120
Yakın zamanda kapanan İstanbul Yüce oto.Bence içiniz rahat olsun sonuçta showroomlarda satılmadan neredeyse bir sene boyunca yatan araçlar da oluyor.Misal araç 2016 model ama satılmaz 2017 de satılır ve trafiğe çıkar.Bu tür araçları alan kişi bir ay sonra bakıma sokacak değil.
Aynı şeyi ben de merkeze dedim 10. ay da arabayi alan kişi iki ay sonra bakıma mı girecek... dedi haklısınız biz bi ayrintili arastiralim aracinizin çıkış tarihini aldiginiz bayiyi arayalim sonra size dönelim dediler vakalim bi..

Alıntı yapılan: Doruk Han;602130
benim bakımlar km bakımından hep önde gidiyor, aracım 2014 ocak tescilli trafiğe mayıs ayında çıktı şuan aracım 31.000 km de ve ay sonu 45.000 bakımına girecek
Itiraz etmediniz mi.. mayista araci aldiysaniz demekki 6 ay sonra bakima gitmissiniz

« Son Düzenleme: 21 Aralık 2016, 09:23:40 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammethanifi;602067
Arkadaşlar aracim 2016 octavia 1.2 tsi dsg aracimi 2016 nisan ayinda aldim. 15 gün önce aracimin ekranında 30 gün icinde yağ bakim servisi yazmaya basladi suan 15 gün icinde yag bakim servisi yaziyor. Araci alali 8 ay oldu ve 9 bin km de.. ne yapmam gerek

Aracı aldığınız bayi ile görüştünüz mü? Sonuçta işi bir bakıma eksik yapan onlar. Aracı teslim etmeden önce bunu halletmesi gereken aldığınız bayidir.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;602141
Aracı aldığınız bayi ile görüştünüz mü? Sonuçta işi bir bakıma eksik yapan onlar. Aracı teslim etmeden önce bunu halletmesi gereken aldığınız bayidir.
Tabiki söyledim sizin guncelleyip araci bana teslim etmeniz gerekirdi dedim.. yok dio öyle bi güncelleme yok fabrika çıkış tarihi neyse ona göre yapılır bakim dio... ben de kapattım merkezi aradim anlattim durumu bayi ile biz görüşelim dediler size dönüş yapacaz dediler..

Çevrimdışı Cemm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı Yok Muhammet kardeşim... Aynı araç bende de var nisanda almıştık bir sene olmadan şubatta uyarı verdi servise sordum nisanda getirebilirsiniz dedi (Efe Ankara) nisan da götürdüm sorun olmadı. Sen yinede kendi servisinle görüşüp ortayı bul.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammethanifi;602147
Tabiki söyledim sizin guncelleyip araci bana teslim etmeniz gerekirdi dedim.. yok dio öyle bi güncelleme yok fabrika çıkış tarihi neyse ona göre yapılır bakim dio... ben de kapattım merkezi aradim anlattim durumu bayi ile biz görüşelim dediler size dönüş yapacaz dediler..

Görüştüğünüz kişi satış temsilcisi mi, yoksa satış müdürü mü? Bence şikayetvar.com üzerinden şikayetiniz dile getirin bence. Hatta farklı yerlerin farklı uygulamalarını da söyleyin. Böyle saçmalık mı olur? O zaman aracın bakımını yapıp versinler.