škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Zibart Cam Film Uygulaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Adana için Zibart cam film için ön cam dahil 900-TL peşin istiyorlar. Sizce fiyat nasıl. Ön cam hariç 600-TL

Birde ön cam filmi kullanan arkadaşlar olumsuz bir yönü var mı acaba

Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zibart'ı ve fıyatını bilemem ama genelde iyi cam filmleri arasında Llumar'ın gideri var.Ön cam hariç 300-350 liraya çekiyorlar, 10 yıl garantisi var. Ön cama film çektirirseniz polisler sıkıntı yapabilir, bu yüzden Llumar'ın renksiz filmleri var air ve pp. Llumar'ı bi araştırın derim. ;)

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lilan;578879
Arkadaşlar merhaba,

Adana için Zibart cam film için ön cam dahil 900-TL peşin istiyorlar. Sizce fiyat nasıl. Ön cam hariç 600-TL

Birde ön cam filmi kullanan arkadaşlar olumsuz bir yönü var mı acaba

Şimdiden teşekkür ederim.
Kesinlikle çok para. Ben Lumar yetkili işyerine 1. kalite cam filmini 300 TL ye yaptırdım. 10 yıl garantili.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı palu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu ön cam ve ön iki yan camlara Llumar air 45 olanı çektim çok abartılı karanlık değildi hem güneşin uv ışınlarını %99 önlediğini söyleyenler var.
 Sıcaklığı da %50 kestiğini farkettim ziebert ne kadar garantili olsa da çok pahallı.
 Ters bir aynasıza denk gelinirse hem verilen paraya hem yiyilecek cezayı unutmamak gerek
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2016, 00:00:05 Gönderen: palu »

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Banada çok geldiği için sizlerle paylaşmak istedim aslında. Ancak söyle bir durumda var servisin ön cam hariç 450-TL,  sonax nakit olursa fatura kesmezsek 400-TL gibi fiyatlar veriyorlar. Oto yıkamacıları hiç söylemiyorum bile onlar bile mahallesine göre 250 - 400 arasında fiyat çıkarıyorlar.
Çok bu işinde olmadığım için sadece gözlemlediğim kadarıyla Adana özellinde hayatta kalan firma sayısı bir elin parmakları kadar. Yolumun üzerinde 3M cam film yazan bir yer var sanırım 4 yıl içerisinde 6-7 defa tabela değiştirdi.
Cam filmin markası önemli ama bu işi burada doğru düzgün yapacak firma ben azından ben Zibart haricinde pek bulamadım.
Adana için tavsiyesi olan arkadaş varsa onlara da bakabilirim.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı çok yüksek. Ben ankarada llumar ön cam hariç geçen sene 350 tl ye çektirmiştim. Ve çok ta memnunum. Benim kayınço adanada oturuyor octiyi alırken bayide 250 tl ye çektirmişti. Ama markasının ne olduğunu bilmiyorum.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;579484
Fiyatı çok yüksek. Ben ankarada llumar ön cam hariç geçen sene 350 tl ye çektirmiştim. Ve çok ta memnunum. Benim kayınço adanada oturuyor octiyi alırken bayide 250 tl ye çektirmişti. Ama markasının ne olduğunu bilmiyorum.

Merhaba,
Servis şuan için ismini hiç duymadığım bir marka için 450-TL fiyat istedi.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada rotayı Zibart'an Llumar'a çevirdim.
Adana da bayisini bulduğum Of Turing firması CTX seramik cam film için ön cam dahil 650-TL istiyor. Önümüzdeki hafta bakalım gidim yaptıracağım artık.
Tatil zamanı gelmeden bu işi halletmek istiyorum çünkü 2 ufaklıkla baya bir uzun yol yapacağız.
ART ön cam hariç fiyat 350-TL idi.
Benim yaptırmak istediğim LLumar
CTX sERİES (Signal-Enablingi Windows Tint)
CTX* 30 CH SR HPR
Ön cam için AIR 80 BL