škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüncüler otoda sonradan yaşadıklarım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552700
Sen Nasıl Bi anlam çıkardı isen o

Üslubunuz yanlış. Olayı farklı yönden yorumluyorsunuz,gereksiz gerginlik çıkarıyorsunuz. Uzatmayın bence. Direkt olarak konuyu sponsorluğa getirip herhangi bir forum yöneticisini bu işten nemalanmakla suçluyorsunuz. Sponsorluktan alınan komik rakamları ben biliyorum,forumun giderlerini bile karşılamıyor. Karşılamasa da sorun yok,sponsorlar yokkende bu forum 5 yıl ayaktaydı.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2016, 23:08:31 Gönderen: Can »

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;552702
Üslubunuz yanlış. Olayı farklı yönden yorumluyorsunuz,gereksiz gerginlik çıkarıyorsunuz. Uzatmayın bence. Direkt olarak konuyu sponsorluğa getirip herhangi bir forum yöneticisini bu işten nemalanmakla suçluyorsunuz. Sponsorluktan alınan komik rakamları ben biliyorum,forumun giderlerini bile karşılamıyor. Karşılamasa da sorun yok,sponsorlar yokkende bu forum 5 yıl ayaktaydı.

Bence üslup değil doğrular tartışılmalı

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552700
Sen Nasıl Bi anlam çıkardı isen o

Bak terbiyesizlik yapma. Haddini bil. Delikanlı gibi söyleyecegin birşey varsa söyle yoksa bence artık foruma da girme.

IQ seviyesi belli bir düzeyin üstündeki herkes forum sponsoru olmasına rağmen Yüncüler hakkında böyle bir konu açılmış olduğunu, konuya firma aleyhine şeyler yazıldığını, buna rağmen forum yönetiminin hiçbir mesajı ya da konuyu tümden silmediğinden yola çıkarak forumun gayet demokratik ve objektif bir şekilde işleyişe sahip olduğunu tekrar idrak edebilir, ediyor da. Ama dediğim gibi bunun için belli bir IQ seviyesi gerekiyor ne yazık ki ve bazılarında bu yok gibi görünüyor...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552706
Bak terbiyesizlik yapma. Haddini bil. Delikanlı gibi söyleyecegin birşey varsa söyle yoksa bence artık foruma da girme.

IQ seviyesi belli bir düzeyin üstündeki herkes forum sponsoru olmasına rağmen Yüncüler hakkında böyle bir konu açılmış olduğunu, konuya firma aleyhine şeyler yazıldığını, buna rağmen forum yönetiminin hiçbir mesajı ya da konuyu tümden silmediğinden yola çıkarak forumun gayet demokratik ve objektif bir şekilde işleyişe sahip olduğunu tekrar idrak edebilir, ediyor da. Ama dediğim gibi bunun için belli bir IQ seviyesi gerekiyor ne yazık ki ve bazılarında bu yok gibi görünüyor...

Üslup ? Can bey

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552705
Bence üslup değil doğrular tartışılmalı

Ben ortada savunduğunuz bir doğru göremiyorum ? Yüncüler gerekli açıklamayı konu başlı altında yaparsa her şey daha net olur. Konuyu açan kişiye güvenmediğimden falan değil yanlış anlaşılmasın,ancak belki de işgüzar bir elemana denk geldi,telefonu suratına kapatıverdi. Bunun sorumluluğu tabi ki Yüncüler'e aittir fakat doğrudan olayı paraya çevirmek bana doğru gelmiyor.

Konuya gelince,Yüncüler'in yetkili servisliğinden ziyade bir de modifikasyon yaptığı ayrı bir binası daha var. Bu işlem yetkili servis çatısı altında,yetkili servis faturasıyla mı yapıldı,yoksa bahsettiğim yan kısımda mı ? Eğer servis çatısı altındaysa ve servis faturasına dahil edildiyse bu durumda şikayetinizi direkt olarak Yüce Otoya bildirip gerekli yaptırımların uygulanmasını isteyebilirsiniz. Ancak yan kısımda yapıldıysa,ayrı faturalandırıldıysa o zaman Yüncülerin uyguladığı prosedürü beklemek durumdasınız malesef..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552707
Üslup ? Can bey

Sen önce kaçak güreş, sonra iğrenç imalarda bulun, ayrıca tartışma ortamı yaratmak için ayrıca çaba göster; yeni mi geldi aklına üslup. Kaldı ki üslupta birşey yok. Üstüne mi alındın? Böyle bir konu açılması, üyelerin de eleştirmesi, ama konunun forum sponsotuyla alakalı olmasına rağmen yönetimin konuyu ve mesajları silmemesi aklı selim her insana gerekli kanaate ulaşma imkanı veriyor. Sen neden ulaşamıyorsun onu düşün.

Çevrimdışı faris

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;552708
Ben ortada savunduğunuz bir doğru göremiyorum ? Yüncüler gerekli açıklamayı konu başlı altında yaparsa her şey daha net olur. Konuyu açan kişiye güvenmediğimden falan değil yanlış anlaşılmasın,ancak belki de işgüzar bir elemana denk geldi,telefonu suratına kapatıverdi. Bunun sorumluluğu tabi ki Yüncüler'e aittir fakat doğrudan olayı paraya çevirmek bana doğru gelmiyor.

Konuya gelince,Yüncüler'in yetkili servisliğinden ziyade bir de modifikasyon yaptığı ayrı bir binası daha var. Bu işlem yetkili servis çatısı altında,yetkili servis faturasıyla mı yapıldı,yoksa bahsettiğim yan kısımda mı ? Eğer servis çatısı altındaysa ve servis faturasına dahil edildiyse bu durumda şikayetinizi direkt olarak Yüce Otoya bildirip gerekli yaptırımların uygulanmasını isteyebilirsiniz. Ancak yan kısımda yapıldıysa,ayrı faturalandırıldıysa o zaman Yüncülerin uyguladığı prosedürü beklemek durumdasınız malesef..

Eyvallah....
Bence daha da foruma girme diyen arkadaş üyeliğimi silme gibi Bi yetkisi varsa kullansın. Yoksa ben foruma devam edeceğim bir de bu sokak ağızıyla konuşup delikanlılık kelimesini kullanmasın bence anlamını bilmiyor...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552711
Eyvallah....
Bence daha da foruma girme diyen arkadaş üyeliğimi silme gibi Bi yetkisi varsa kullansın. Yoksa ben foruma devam edeceğim bir de bu sokak ağızıyla konuşup delikanlılık kelimesini kullanmasın bence anlamını bilmiyor...

Ya sen hakikaten bayağı bir terbiyesizmişsin.  Bütün tartışmayı çıkar, düzgün bir insana yakışmayacak ve bizi töhmet altında bırakan imalarda bulun sonra da üyeliğimi silin yoksa ben girerim de. Senin üyeliğini silmek kolay da o benim pek uygulamayı sevmediğim birşey. Bana birşey yazıyorsan da bana hitap et. Delikanlılık ne zaman sokak ağzı oldu, ben kaçırmışım. Bu hepimizde olması gereken bir erdem. Ne kadar olduğun da ortada. Bak konu hala devam ediyor ama sen sözlerini geri almadın. E o zaman üslup falan demeyeceksin, anlayamıyorsun demek ki bazı şeyleri. Biraz kafanı çalıştır da sor kendine; yönetimin art niyeti olsa konu açık kalır mıydı mesajlar yazılır mıydı diye.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2016, 23:33:44 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: faris;552698
... Efe vs and başlığında kimseyi bu kadar savunmacı görmedim ...
Alıntı yapılan: faris;552711
... delikanlılık kelimesini kullanmasın bence anlamını bilmiyor...
Değil bir yöneticinin falanın filanın birisinin Yüncüler lehine yazdığı bir savunma gösterebilir misiniz bu konuda?

Arkadaş "LED bu kadar çabuk bozulur mu" demiş. "Ben de yaptırdım ve benim yaptırdıklarım da bozuldu" mealinde yazmış ve Amasya' dan Tekirdağ' a gitmeden nasıl kolayca halledebileceği yazılmış. Eminim ki arkadaş Tekirdağ' da veya yakınında olsa "gidip direkt yaptırdığınız yerde hallettirin, yapmak zorundalar" diye de yazılacaktı.
Ne var bunda bu kadar da ortamı geriyorsunuz anlayabilmiş değilim.

BİR DE BURADAN BÜTÜN HERKESE TEKRAR AÇIKLAMAK İSTERİM Kİ SPONSORDAN GELEN PARALARIN ÇOĞU ZAMAN ÜZERİNE EKLEME YAPILARAK SUNUCU, ALAN ADI, ...VS. İŞLEMLERİNİ ÇÖZDÜK, ÇÖZÜYORUZ. SPONSOR VAR DİYE HİÇ BİRİMİZ HAVUZLU VİLLALARDA YAŞAMIYORUZ. HATTA YERİ GELİNCE İŞYERİMİZDE İŞİMİZİ AKSATIP FORUMLA İLGİLENİYORUZ.

HEPİNİZİN BİLGİLERİNE.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arkadas bunlari bu foruma sayiyla mi veriyolar anlamiyorum ki? Abidik gubidik tartismalara cekilmekten uyelerin derdine sikintisina yardimci olamiyoruz ki.

Forum yonetiminden uyelik formuna IQ testi eklemelerini talep ediyorum. Bu nedir arkadas? Yok efendim onca seyden bunu mu cikardin? Adam onu biliyomus ona derman olabiliyomus onu yazmis. Baska naapsin? Bi de abidik gubidik ithamlar falan. Az bucuk gercegini bilse olayin.. Bildigimi anlatmaya anlatirim da onu ilgilendiren bi durum degil. Agzi olan da konusuyo iste.

Velhasil kelam IQ testi sart

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
teknik çözüm üretme yerine, düşük seviye siyaset yapılıyor resmen...
Bir de ürettiğin çözümü beğenmeyenler var, tornavida alıp, biz mi gidip çözelim konuyu?Haa, onu da yaparız; yaptık da zaten de,
Forumun ne olduğunu bilmeyip, foruma üye olunmasını bir şekilde kontrol edilmesi lazım...
Yan siteye dönmesin bura da...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Doguş otonun yedek parca fiyat listesinde 29tl olan rapid teyp cercevesine yunculer 80tl istedi!!!! Almadim gittim avekten siparis ettim 3 gunde geldi teslim aldim. Ben yunculerin bir artisini goremedim forum biraz abartiyor galiba.

Çevrimdışı satli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Böyle durumlar olabiliyor geçmiş olsun attığım linkten aracınız modeline göre ampul modellerini bulabilirsiniz.

http://am-application.osram.info/en

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu açan arkadaş ledlerin modelini sormuyor, yüncüler servisindeki dengesiz bir servis çalışanının yaptığı terbiyesizliği anlatıyor. Enderin yazdığı mesajda arkadaşımıza yardım olmaya çalışıyor fakat eksik, olması gereken yüncülere ulaşırsın böyle bir durum var cevap ver. Yüncüler de böyle bir durum olmadı veya çalışanımızın yaptığı sorumsuzluktan dolayı özür dileriz, çalışanımız uyarıldı diye yazar konu kapanır gider kimsede birbirine hakaret edici sözler söylemez.