škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android Auto problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;634235
Android Auto son sürümünü yükledim, Carstream son sürümü yükledim. Carstream'i açınca Youtube açılıyor ama Send to Car tuşu yok. Telefon araca bağlıyken Carstream üzerinden video oynatıyorum, ses geliyor görüntü yok. AGoogle Carstream'i engelliyormuş sanırım. Sıkıntı bundan mı kaynaklanıyor? Yoksa başka birşeyden mi? Yardımcı olabilecek bir forumdaş var mıdır :)

Evet google carstream i engelliyor bu yüzden programın adını değiştiriyoruz.

App cloner adlı program ile carstream in ismini değiştirip tekrar yüklüyoruz sorun yüksek ihtimalle çözülüyor inşallah :)

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634316
Evet google carstream i engelliyor bu yüzden programın adını değiştiriyoruz.

App cloner adlı program ile carstream in ismini değiştirip tekrar yüklüyoruz sorun yüksek ihtimalle çözülüyor inşallah :)

Hocam, app cloner ile carstream in adını değiştirdim fakat yine olmadı. Carstream i açınca send to car tuşu da çıkmıyor. Acaba bir yerde hata mı yapıyorum?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;634386
Hocam, app cloner ile carstream in adını değiştirdim fakat yine olmadı. Carstream i açınca send to car tuşu da çıkmıyor. Acaba bir yerde hata mı yapıyorum?

Android auto nun 2.9 versiyonu olması lazım. muhtemelen sen güncelledin android auto yu 3.0 sürüme geçmiş olabilir. 2.9 sürümü olması lazım.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634390
Android auto nun 2.9 versiyonu olması lazım. muhtemelen sen güncelledin android auto yu 3.0 sürüme geçmiş olabilir. 2.9 sürümü olması lazım.

Oldu hocam, teşekkür ederim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634390

Sayende arabanın en büyük eksiklerinden birini halletmiş olduk. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] rica ederim erdem