škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android Auto problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Fabia III aracımda bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullandığım Android Auto uygulaması an itibari ile güncelleme istiyor ve problem tam olarak burada başlıyor. Ekte de görüleceği gibi Android Auto ait olduğunuz ülkede yüklenemez diye uyarı alıyorum. konu ile  ilgili fikri olan var mıdır?

https://hizliresim.com/kOMzOJ
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2018, 13:14:08 Gönderen: ahmetilhan »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetilhan;633867
Merhaba arkadaşlar,
Fabia III aracımda bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullandığım Android Auto uygulaması an itibari ile güncelleme istiyor ve problemde tam olarak burada başlıyor. Ekte de görüleceği gibi Android Auto ait olduğunuz ülkede yüklenemez diye uyarı alıyorum. konu ile  ilgili fikri olan var mıdır?

https://hizliresim.com/kOMzOJ

Bunun için ya apk sitelerinden güncellemeyi indirmeniz lazım, ya da Opera üzerinden ülke değişeceği için Google Play'e girip yükleyebilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;633870
Bunun için ya apk sitelerinden güncellemeyi indirmeniz lazım, ya da Opera üzerinden ülke değişeceği için Google Play'e girip yükleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim, iş çıkışı dediğini deneyeceğim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633897
http://www.apkmirror.com dan en güncel versiyonu indirip telefona atabilirsiniz.

apkkmirror sitesinden uygulama apk sını indirip kurdum sorun çözüldü :) teşekkür ederim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetilhan;633943
apkkmirror sitesinden uygulama apk sını indirip kurdum sorun çözüldü :) teşekkür ederim.

Ancak bunu her seferinde manuel olarak yapmanız gerekecek. Eğer Google Play ile farklı ülke üzerinden bağlantı kurarsanız bunu otomatik olarak yapıyor.

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;633949
Ancak bunu her seferinde manuel olarak yapmanız gerekecek. Eğer Google Play ile farklı ülke üzerinden bağlantı kurarsanız bunu otomatik olarak yapıyor.

Aslında doğru söylüyorsunuz benim yaptığım günü kurtarmaktan başka bir şey değil. Google Play i VPN ile kullanmak en mantıklısı olacak sanırım.
Buradaki en büyük sorun bu kadar çok kullanıcısı olan bir uygulamanın neden ülkemizde kullanıma kapatıldığı

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto uygulamasının en güncel halini apkmirror üzerinden telefona yükledim. Telefonu USB kablosuyla araca bağladım. Fakat araç telefonu tanımadı. Telefonu araca nasıl tanıtabilirim? Nerede hata yapıyorum?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;633981
Android Auto uygulamasının en güncel halini apkmirror üzerinden telefona yükledim. Telefonu USB kablosuyla araca bağladım. Fakat araç telefonu tanımadı. Telefonu araca nasıl tanıtabilirim? Nerede hata yapıyorum?

Ayarlardan bağlantı tipini Mirrorlink değil, Android Auto olarak seçmeyi deneyin.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En azından android kullanıcıları apk indirerek veya vpn ile bunu yapabiliyorlar. iOS da her seferinde tamamı ile logout olup Çek App Store a login olmamız gerekiyor. Gerçekten de sinir bozucu bir durum.

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;634003
En azından android kullanıcıları apk indirerek veya vpn ile bunu yapabiliyorlar. iOS da her seferinde tamamı ile logout olup Çek App Store a login olmamız gerekiyor. Gerçekten de sinir bozucu bir durum.

o daha fenaymış :D

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;633999
Ayarlardan bağlantı tipini Mirrorlink değil, Android Auto olarak seçmeyi deneyin.

Android Auto da geliştirici modunu açıp "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini aktif duruma getirdim. Ayrıca dediğinizi yaptım sıkıntı çözüldü. Teşekkürler.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto son sürümünü yükledim, Carstream son sürümü yükledim. Carstream'i açınca Youtube açılıyor ama Send to Car tuşu yok. Telefon araca bağlıyken Carstream üzerinden video oynatıyorum, ses geliyor görüntü yok. AGoogle Carstream'i engelliyormuş sanırım. Sıkıntı bundan mı kaynaklanıyor? Yoksa başka birşeyden mi? Yardımcı olabilecek bir forumdaş var mıdır :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;634235
Android Auto son sürümünü yükledim, Carstream son sürümü yükledim. Carstream'i açınca Youtube açılıyor ama Send to Car tuşu yok. Telefon araca bağlıyken Carstream üzerinden video oynatıyorum, ses geliyor görüntü yok. AGoogle Carstream'i engelliyormuş sanırım. Sıkıntı bundan mı kaynaklanıyor? Yoksa başka birşeyden mi? Yardımcı olabilecek bir forumdaş var mıdır :)

Telefon Samsung mu?

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;634267
Telefon Samsung mu?

Evet. Samsung Galaxy J2. Android sürümü 5.1.1