škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Seçim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugun Fabia III alacak olsaniz kesinlikle aracinizda donanimsal olarak olmasini istediginiz ozellik ne olurdu? Dıs renk, jant ve ic tasarim ozelligi sizce hangisi uyumlu? Onerilerinizi bekliyorum arkadaslar.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Style paket mecbur, 16inc Jant, Renk Rio Kirmizisi ya da yariş mavisi, ic dekor koyu, Cruise kontrol şart, başka biseye gerek yok:)

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam.
Bendeki içi bej/siyah, corrida kırmızı. Style paketli, cam tavanlı ve 17 clubber  jantlı.
Bugün yeni birtane sipariş verecek olsam yine style paket, metal grisi, cam tavan ve siyah Italia jantla sipariş geçerdim. İç döşeme siyah olurdu. Ve cruise ekletmek yeterdi.
Niyet varsa şimdiden hayırlı olsun.
Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Style paket üstü bir donanım vardı cam tavan Cruise control ve jant  ile  onu almak isterdim

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler hocam. Renkte bej dusunmustum ama biraz spor olsun istyrm araba. Beyaz olacak gibi ama seker mi, ay mi, lazer beyaz mi bilemiyrm hangisi daha hos olur.
Jantlar siyah ve konfordan tamamen uzak olmamasi icin 16" fakat italia mi antia mi bilemiyrum.
Bunun disinda on iki koltuk spor, direksiyon deri ve spor arabaya ayri hava katyr. Birde camlar karartmali olmali mi en azindan arka camlar.
Cruise kontrol fiyati sebebiyle dusunduruyr.
Cam tavanda turkiye sartlari ve guvenlik dolayisiyla dusunmuyrm.
Ic tasarim siyah ve koltuklar noktali olani guzel gibi ama canlida nasil olur bilemyrm. Konsol da siyah parlak mi yoksa mat mi kullanis acisindan bilemedim.
Aksesuar icinde yagmur ve far sensoru standart paket mi yoksa istege baglimi?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9204]Aixtron[/MENTION] , far sensörü standart, yağmur sensörü opsiyonel.

Çevrimdışı abenturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Bu yazdığım ilk konu olacak. 25 temmuz 2017 tarihinde, 1.0lt 110 bg tsi dsg style alarak aranıza katıldım. En çok taktığım konu camlardaki konfor açma kapama olayı oldu. Sadece şöför camındaki özellik tüm camlarda olmalıydı. Bence olmazsa olmazlardan. Cruise kontrol olması da şart bence. Style pakette mutlaka olmalı.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9204]Aixtron[/MENTION]
Kesinlik anahtarsız giriş isteyin
Geri görüş
Spor koltuk ve direksiyon
Arka karartma (size bağlı )
Ve 17 jant arabanın tümünü değiştiriyor gibi
Cam tavan açılmadığı için çok mantıklı değil ama ferahlık açısından düşünmek isterseniz siz bilirsiniz

Bu istediğiniz aracı donanımsal olarak isterseniz 3-4 ay beklersiniz büyük ihtimal bayi bayi arayıp ellerindekine göre seçim yaparsanız hemen alırsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;624216
[MENTION=9204]Aixtron[/MENTION]
Kesinlik anahtarsız giriş isteyin
Geri görüş
Spor koltuk ve direksiyon
Arka karartma (size bağlı )
Ve 17 jant arabanın tümünü değiştiriyor gibi
Cam tavan açılmadığı için çok mantıklı değil ama ferahlık açısından düşünmek isterseniz siz bilirsiniz

Bu istediğiniz aracı donanımsal olarak isterseniz 3-4 ay beklersiniz büyük ihtimal bayi bayi arayıp ellerindekine göre seçim yaparsanız hemen alırsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dediğiniz özelliklerdeki aracı bayiler sipariş olmadan getirme durumları oluyormu?
Geri görüş kamera takılı olarak geliyormu?
17" ve 16" jant'ta konfor farkından dolayı biraz 16" yakınım ama kararı tam veremedim.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anahtarsız giriş mutlaka olmalıydı. yazılan diğer şeyler opsiyon olarak düşünülebilecek şeyler amma ben style paket anahtarsız çalıştırma olan araçlarda anahtarsız giriş olmamasını tuhaf buluyorum. o anahtar sürekli elimde yine, atamıyorum çantaya.

bir de alarm özelliği de olan immobilizer ekleniyor mu bilmem ancak o olduğunda da Octavia ve Superb'lerdeki zil sistemi oluyor araçta. o donanım olunca da birçok özellik açabilmek mümkün oluyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lazer Beyaz ya da Ay Beyaz.
Panoramik Cam Tavan.
Perde hava yastığı.
Ön Asistan.
Arka karartmalı cam.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben arabamdan mennunum bi cam tavan olsa tadından yenmezdi :D

bide bolero ekrana bağlanamıyom o da telefondan yoksa arabada sıkıntı yok :)

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yine mavi siyah seçerdim :D ama ek olarak spor koltuk sport direksiyon hız sabitleyici front assist ve son olarak tavan spoiler ı isterdim :)