škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır aracı teslim almadan yapılan uygulamalar.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yenioctavia;594737
Bilginiz için teşekkür ederim.

Eğer İstanbul'daysaniz Heroic Detailing Bora Bey ya da DetailWorks Premium Car Care'le görüşmenizi tavsiye ederim. Uygulamalarını görebilirsiniz internetten. Baya profesyonel yerler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yaptirirsaniz yaptirin ama servislere yaptırmayın.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Boya korumadan kasıt seramik kaplama ise fiyat normal ama basit bir wax gibi ise çok pahalı  hiç gerek yok  aracı bi meg. a götürün daha ucuza yaptırırsınız

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Herkese,

Bu tarz postları okudum ama yine bir görüş almak için sormak istedim. Bize 2000 TL'ye seramik boya cam filmi kaput filmi yaparız diye bir teklifle ile geldiler. Ayrıca koltuk korumaları da bedavaya gelecekmiş.

Netten okuduğum ve anladığım kadarıyla biraz daha söğüşlemek için yapılan bir uygulamaymış. Sizin düşünceniz nedir?

Genel fikir seramik yaptırın fakat serviste yaptırmayın gibisinden yani seramiğin korumadığını iddaa eden bir görüş okumadım daha çok servisten bu paralara yaptırmayın gibisinden şeyler okudum.

Şimdiden teşekkrüler.

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AlvaroFabia;601314
Merhaba Herkese,

Bu tarz postları okudum ama yine bir görüş almak için sormak istedim. Bize 2000 TL'ye seramik boya cam filmi kaput filmi yaparız diye bir teklifle ile geldiler. Ayrıca koltuk korumaları da bedavaya gelecekmiş.

Netten okuduğum ve anladığım kadarıyla biraz daha söğüşlemek için yapılan bir uygulamaymış. Sizin düşünceniz nedir?

Genel fikir seramik yaptırın fakat serviste yaptırmayın gibisinden yani seramiğin korumadığını iddaa eden bir görüş okumadım daha çok servisten bu paralara yaptırmayın gibisinden şeyler okudum.

Şimdiden teşekkrüler.

Seramik kaplamayı gerçekten yapabilen uygulama merkezi sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor. Haliyle 0 satış esnasında gelen tekliflerin içeriği adı ile uyuşmadığı gibi fiyatları da fahiş.

Ankara için
http://dbydetailing.com/

İstanbul için
Bora Ergün Heroic Detailing

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;601319
Seramik kaplamayı gerçekten yapabilen uygulama merkezi sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor. Haliyle 0 satış esnasında gelen tekliflerin içeriği adı ile uyuşmadığı gibi fiyatları da fahiş.

Ankara için
http://dbydetailing.com/

İstanbul için
Bora Ergün Heroic Detailing

İstanbul için önerinizi değerlendireceğim, teşekkürler tekrardan.