škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

seramik kaplama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arakadaşlar ilk siparişim kırmızıydı ve seramik kaplama yapıldıktan sonra teslim alıcaktım sonradan araç siparişim beyaz ile değişti acaba beyazda seramik kaplamaya gerek varmı ?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence kesinlikle gerek var.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seramik kaplama; daha doğrusu boya koruma gerekliliği renkten bağımsızdır. Yani aracınızın boyasını dış etmenlerden korumak istiyorsanız renk ne olursa olsun boya koruma yaptırmalısınız; ister kırmızı ister beyaz olsun...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ve bunu serviste yaptırmanızı tavsiye etmem dışarıda bu işi hakkı ile yapan güzel yerler mevcut

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;517688
Ve bunu serviste yaptırmanızı tavsiye etmem dışarıda bu işi hakkı ile yapan güzel yerler mevcut

serviste williamsin temsilcisi var onlar yapıcaklar seramikte bence en iyi marka williams sizin başka bir öneriniz varmı ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasada bir çok marka mevcut gyeon olsun gtecniq olsun güzel firmalardır.Uygulama yapıcak kişide önemli şöyle bir yer tavsiye edebilirim işini hakkı ile yapan bir yer.Emre beye detailingturkey den geliyorum derseniz yardımcı olur.

https://instagram.com/detailworkstr/

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seramik kaplamanın, normal boya-korumaya göre araç üstünde daha fazla hare-çizik vb bırakma ihtimali oluyormuş ne kadar doğrudur?

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;517917
Seramik kaplamanın, normal boya-korumaya göre araç üstünde daha fazla hare-çizik vb bırakma ihtimali oluyormuş ne kadar doğrudur?
ilk defa sizden duydum konuyu yaklaşık 1 aydır araştırıyorum kulanan arakadaşlarda var herkes cok memnun büyük bir ihtimale bende yaptırıcam sizin iddanıza göre aklıma gelen ilk şey kaplamadan sonra kullanım hatası olabilir

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de lk kez duyuorum böyle br şeyi. Uygulama normal boya koruma uygulamasına göre daha zor, daha uzun sürüyor ve daha fazla dikkat ve özen gerektriyor. Yanlış bir uygulamada böyle sonuçlar alınmış olablir. Bunun harcinde çok sayıda seramik kaplama uygulaması yapılmış araç gördüm, hiçbirinde dedğiniz durum yoktu.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Seramik kaplamayı bende yaptırdım meguiars merterde çok farkediyor ilk bakışta beyaz araç ta çok boya korumayla farkı yok gibi dursada yaptırdıktan bir hafta sonra araç kirlenmişti yağmurda yağmıştı tanzikli suyu bi vurdum hiç bişey kalmadı şampuanlama ya bile gerek kalmadı üzerinde su tutmama özelliği çok fazla kayıp gidiyor ben çok memnun kaldım uzun süreli kullanımda faydalarını görecez bakalım fotoğraf koymak istiyorum ama telefondan girdiğim için nasıl olacağını tarif edecek bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim stoplarla ilgili bi uygulamam var onuda paylaşmak istiyorum

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Alıntı yapılan: Yaso79;517992
Seramik kaplamayı bende yaptırdım meguiars merterde çok farkediyor ilk bakışta beyaz araç ta çok boya korumayla farkı yok gibi dursada yaptırdıktan bir hafta sonra araç kirlenmişti yağmurda yağmıştı tanzikli suyu bi vurdum hiç bişey kalmadı şampuanlama ya bile gerek kalmadı üzerinde su tutmama özelliği çok fazla kayıp gidiyor ben çok memnun kaldım uzun süreli kullanımda faydalarını görecez bakalım fotoğraf koymak istiyorum ama telefondan girdiğim için nasıl olacağını tarif edecek bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim stoplarla ilgili bi uygulamam var onuda paylaşmak istiyorum
evet resim paylaşırsanız iyi olur

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;517992
hizliresim.com sitesine girin; açılan sayfada "dosyaları seç"e tıklayın; fotolar telefonunuzda nerede kayıtlıysa(belgelerim ya da kamera vb.) onu seçip istediğiniz fotoları siteye yükleyin; fotolar siteye yüklendikten sonra "forumlar için" yazan linki oradan kopyalayıp buraya yapıştırın.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aksessuar cıda satılan yapışkan folyo var stoplar için ondan alıp cam filmi çeker gibi kapladım