škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

anfi bağlantısı yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octaviaA5adana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

arkadaşlar araça bir anfiyle sub bağlamayı düşünüyorum. ama bildiğim kadarıyla anfi çıkışı yok bu çihazlarda. anfiyi nereye bağlarım nasıl bağlarım. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirlermi. şimdiden teşekkürler
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2010, 14:30:09 Gönderen: octaviaA5adana »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elektronikçilerde anfi çıkışı için bir aparat satılıyor onu alıp takmanız gerekecek en son aldığımda 25 tl gibi bir rakamdı ama şimdi ne kadardır bilemem
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
bu işlerden anlasaydım bilgi verirdim ama malasef sadece iyi günlerde kullanın şimdiden diyebiliyorum

Çevrimdışı emre321

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
şimdi sizin tesisat hakkında ne kadar bilginiz olduğunu bilmiyorum ama her hangibi bir tesisatcıya gidip teyibin orjinal ses çıkışından anfi çıkısına bir hat alıp bu şekilde bağlamanız mümkün ama  tavsiyem bütün tesisatcıların yapabileceği bir işlem tanıdığınız veya bildiğiniz bir tesisatcıya başvurmanız daha sağlıklı olacaktır

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teyiplerde anfi çıkışı diye bir çıkış yoktur ses çıkışı vardır o ses çıkışı anfinin ses giriş yerine bağlanarak anfide güçleşen sen hoparlöre aktarılır kabaca böyledir
bir ses sistemleriyle ilgilenen yere başvurmanız yararınıza olacaktır

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
eger bir ampli almadı iseniz yüksek ses girişi olan bir cihaz alın teybinizin ses çıkışını direk olarak girebilirsiniz saglıklı olur . teybin ses çıkışını çeviren aletler pek saglıklı olmuyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

bana cogu tesisatcı, orijinal teyplerde anfi cıkısı olmaz demislerdi,
fakat sarı mini iso fisiyle isimi hallettim, teybi yerinden söküp arkasının fotosunu koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz,
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=2686

Çevrimdışı octaviaA5adana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;96187
Merhaba,

bana cogu tesisatcı, orijinal teyplerde anfi cıkısı olmaz demislerdi,
fakat sarı mini iso fisiyle isimi hallettim, teybi yerinden söküp arkasının fotosunu koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz,
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=2686
mini iso fiş ile yapılabileceğini bende okumuştum bendeki teyb için. fakat nerden temin edeceğimi bilemiyorum. adanada daha bulamadım

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

ben Istanbul Karaköyden Celebi Elektronikden almıstım(veya Selanik pasajına bak), Anadolu yakasındada Icerenköyde Ender elektronikte var,
Adanadan bulmaya calısırsan VW teybi veya Blaupunt teybi ile ilgilenenlerde olabilir,
aramak lazım, kolay degil, ben Izmitten Istanbul Avrupa yakasına gidip bulmustum,

Kolay gelsin,