škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu ses sistemi hakkındaki fikirleriniz neler?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aaaylmaz;94470
benim kompentler audio system çok memnunum arkalar cerwın wega .audio systemlere nekadar çok yükllendiisem birşey olmadı tizleri çok iyi ses temiz tavsiye edebilirim cerwin wega audio systemden pahalı oldugu halde okadar iyi deyil.ikinci seçenek kicker güzel ve arka kapıda tivitır için bi yer kesmene gerek kalmaz tivitırı ızgarasına takılıyo .izalasyon içinde würth dynamat tan hesaplı oluyor bir paketi 4 kapı ve bagaja yetiyor.opellerin kapı izolasyonu zayıf sadece naylon var wolkswagenler gibi deyil yani.

yılmaz abi dün verdiğin resimlere baktım ama senn olduğunu okumamışım mesajda:hanz: sistemin on numara olmuş caraudioda da herkesin dediği gibi anfileri çok güzel ayarlamşsn ve arka kapılara deldiğin tiz ler hiç abes durmamış çok beğendim. abi son resimdeki focal yazan crossover mı çözemedim biraz cahilim bu konuda birde senn çok memnun kaldığın compların linki varmı rica etsem?
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arka kapı resimleri vardı orada ön kapıyı çekememiştim onlar  focal yazandijital sigortalık http://www.aktepesound.com/?urun-detay_502_RADION_165_16_cm_Component_Takimi.html
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2010, 23:10:17 Gönderen: aaaylmaz »
[SIGPIC][/SIGPIC]