škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fotoları ekleyemiyorum .....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba sizden bi konuda yardım istiyorum aracımın resimlerini eklemek istiyorum ancak eklenti ekle sekmesindeki hata mesajını buraya kopyalıyorum...( Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 4.31 MB (Megabyte) aşılıyor. )) böyle bir yazıyla karşılaşıyorum anca fotografların boyutu ve kapladığı alanı en az seviyeye indirmeme rağmen bu hata çıkıyor.... şimdiden tşkler...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tşkkür ederim ancak burdanda olmadı veya ben beceremedim :S

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
photobucket.com üyeliği alın. üyelik ücretsiz. sonra albüm oluşturup fotolarınızı yükleyeceksiniz. fotolar yüklendiktensonra kaydet diyeceksiniz. albüme giricek. albümde fotonun üzerine geldiğiniz  zaman altında bir kutucuk açılacak o kutucukta linkler var. oradan [İMG] kodlu oln linki direkt kopyala yapıştır yapacaksınız :)

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;125999
photobucket.com üyeliği alın. üyelik ücretsiz. sonra albüm oluşturup fotolarınızı yükleyeceksiniz. fotolar yüklendiktensonra kaydet diyeceksiniz. albüme giricek. albümde fotonun üzerine geldiğiniz  zaman altında bir kutucuk açılacak o kutucukta linkler var. oradan [İMG] kodlu oln linki direkt kopyala yapıştır yapacaksınız :)

tamamdır bu sefer oldu tşkler yardımın için.... yanlız ben senin niki biyerden tanıyorum turbofsi dada bulunuyormusun ?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arada bir bakıyorum ama aktif değilim orada