škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Foruma hukuk danışmanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocam foruma hukuk danışmanı olsa fena olmıcak,varmı öyle boş vakti olan avukat tanıdığınız,veya arkadaşların tanıdığı varsa skodacı bir avukat fena olmaz.Ben arkadaşıma söyledim ama ben audi:hanz: kulubunun danışmanıyım dedi kendisinin AUDİ A3 var 2009 model,bende skodacı buluruz o zaman dedim.Ama arkadaşın 6 tane elemanı olmasına rağmen anormal işi oluyor öyle olmasa razı edecektim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
inşallah lys de ters tepmezsek seneye bi hukuk danışmanınız olur stajyerlik yaparım en azından hem aranılan özelliklerde bende var skodacıyım:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;113231
inşallah lys de ters tepmezsek seneye bi hukuk danışmanınız olur stajyerlik yaparım en azından hem aranılan özelliklerde bende var skodacıyım:D
o zaman gözümüz sende,inş muvaffak olursunuz.başka cevap yazanda yok kimse işi ciddiye almış gibi aslında ben ciddi olarak bakıyorum olaya.

Çevrimdışı zafer0609

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SKODAMI BİR DAHA ALMAM YEDİ TANE aldım çok pişmanım biride elimde kaldı alan yok yeti skodalara verdiğim paraya acıyorum birde bayiler ve yüce oto hiç sorunlarımla ilgilenmiyor sattıktan sonra işleri bitiyor satana kadar ondan sonra tanımıyorlar insanı ben 7 tane skoda aldım hiç arayıp memnunmusunuz nasıl bir sorununuz varmı diye soran olmadı yüce otoyu aradım 3 ay oldu daha beni arayacaklar bir sorun için dönecekler tam beşkere aradım cevap yok biz size döneceğiz tamam iş bitti.şu elimdeki son araba yetiyi de sataydım skodadan kurtulacaktım artık volswagen diyorum geç kaldım bile 100 binlira zarar ettikten sonra geç kaldım

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz onu boşverin,Allah izin verirse üniversite kazanırsam Dış ticaret okuyacam inşallah:rock1:

3 yıl sonra Gümrük müşaviri yardımcısı,+4-5 yıl sonrada Gümrük müşaviri olabiliyorum:++:

Gümrüğe takılma problemine son:++:

Çevrimdışı greeweb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb arkadaşlar avukat değilim ama adalet personeliyim isterseniz bildiğim konularda yardımcı olabilirim
deneme

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;115012
SKODAMI BİR DAHA ALMAM YEDİ TANE aldım çok pişmanım biride elimde kaldı alan yok yeti skodalara verdiğim paraya acıyorum birde bayiler ve yüce oto hiç sorunlarımla ilgilenmiyor sattıktan sonra işleri bitiyor satana kadar ondan sonra tanımıyorlar insanı ben 7 tane skoda aldım hiç arayıp memnunmusunuz nasıl bir sorununuz varmı diye soran olmadı yüce otoyu aradım 3 ay oldu daha beni arayacaklar bir sorun için dönecekler tam beşkere aradım cevap yok biz size döneceğiz tamam iş bitti.şu elimdeki son araba yetiyi de sataydım skodadan kurtulacaktım artık volswagen diyorum geç kaldım bile 100 binlira zarar ettikten sonra geç kaldım

Hocam sen şaka mı yapıysosun, ciddi misin ? Anlamadığım nokta madem memnun değildin niye yedi kere skoda aldın ?  Kaçıncıda memnun olmamaya başladın ? :)

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;115034
Hocam sen şaka mı yapıysosun, ciddi misin ? Anlamadığım nokta madem memnun değildin niye yedi kere skoda aldın ? Kaçıncıda memnun olmamaya başladın ? :)

:kat: benimde kafama takıldı tam bunu diyecektim abi :)
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yedinci araca kadar Yüce Otonun degismesini beklemiş heralde.

06lkn66

• Ziyaretçi
daha çok bekler yüce değişmez bunu bütün skoda kullanıcıları adı gibi biliyo:D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;115012

zafer bey , forumda yazdığınız mesajların %95i skoda almam bir dha 7 tane aldım 100000 tl zarar ettim , skoda ilgilenmiyor tarzında yazılar. benim 2.skodam her türlü şikayetiimde sürekli ilgilenildi , araçlarımı teslim aldıktan sonra arandım , hatta geçen yaz garantimin bitmesine 1 ay kala klıma problemi yaşamıştım hertürlü yardımı yaptılar . sizin hizmet aldığınız bayi ile probleminiz var sanırsam. yüce otodan , satış sonrası hizmetler müdürü Hakan bey var onu ararsanız size yeterince yardımcı olur. sağlıcakla kalın...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vwturk forumunada üyeyim oradada  doğuş oto dan şikayet çok sadece skoda da değil,ama içlerinde iyi olanlarıda var.