škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

gezilebilecek yerler!!!!

hiko · 30 · 10838

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar önümüz yaz... herkes bulunduğu il ve yakınındaki gezilebilecek yerleri ,,, gidip, gördüğü önerebileceği yerleri ve yollarını anlatabilirse diğer arkadaşlar da bilgi sahibi olur diye düşünüyorum hatta bir müddet sabit başlık bile olabilir... ne dersiniz ??? ben başlatayım,,,

Ankara da yaşayanlar duymuştur Çubuk ilçesinden sonra KARAGÖL diye bir gölet var. Ben de hep merak etmişimdir.
Bu hafat sonu (23 nisan'da) gidip, gördüm gerçekten çok şirin bir yer.
Ancak çubuktan sonra yaklaşık 30 km yol inişli ve çıkışlı . bir de yol da kıştan kalma çukurlar çok, o nedenle yol manzarası oldukça güzel olmasına rağmen yol keyif vermedi.

Karagöl ufak bir yer, arabasında sonuna kadar açık sesli müzik dinleyenlerden ve aşırı dercede kurbağa sesinden rahatsız olmuştuk, gelirken gördüğümüz manzaralı bir yer bulmaya giderken çubuk çayının kenarında harika sesiz bir yer bulup, kafa dinledik ,, herkese tavsiye ederim manzarası ve havası yeter...:favo1:
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2010, 12:25:25 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;97477
arkadaşlar önümüz yaz... herkes bulunduğu il ve yakınındaki gezilebilecek yerleri ,,, gidip, gördüğü önerebileceği yerleri ve yollarını anlatabilirse diğer arkadaşlar da bilgi sahibi olur diye düşünüyorum hatta bir müddet sabit başlık bile olabilir... ne dersiniz ??? ben başlatayım,,,

Ankara da yaşayanlar duymuştur Çubuk ilçesinden sonra KARAGÖL diye bir gölet var. Ben de hep merak etmişimdir.
Ancak çubuktan sonra yaklaşık 30 km yol inişli ve çıkışlı . bir de yol da kıştan kalma çukurlar çok, o nedenle yol manzarası oldukça güzel olmasına rağmen yol keyif vermedi.

Karagöl ufak bir yer, arabasında sonuna kadar açık sesli müzik dinleyenlerden ve aşırı dercede kurbağa sesinden rahatsız olmuştuk, gelirken gördüğümüz manzaralı bir yer bulmaya giderken çubuk çayının kenarında harika sesiz bir yer bulup, kafa dinledik ,, herkese tavsiye ederim manzarası ve havası yeter...:favo1:

Bizim gezdiğimiz yerler haritada bile yer almıyor kafamız nasıl eserse öyle gidiyoruz genelde :D

2 sene Balıkesi/Ayvalık ta tatil yaptık ama merkezinde değil sarımsaklı beldesinde gerçekten güzel ve sakin bir yer fiyatlarda makul haftada 1 kerede pazarı oluyor köylerden gelen mis gibi domatesler meyveler sebzeler iniyor organik ve uygun daha ne istensin ki :)

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de sizlere gezilebilecek, kalınabilecek yerlerden biri olan Marmaris/İnbükü'nü (Emel Sayın Koyu olarakda bilinir) tavsiye edeyim.
Yaklaşık 7 yıldır bu orman kampında tatil yapıyorum.Temmuzdan itibaren 45 gün kalıyorum. Kamp hayatı zor gibi görünse de ortam iyiyse inanılmaz zevkli.
Çadırını kapıp gelen forum sakinlerine her konuda yardımcı olurum. :)
 Her gün civar köylerden taze ekmek, sebze ve meyve gelir.Ayrıca market minübüsümüz de vardır ve saat 24'de kadar hizmet verir. Eğlence işini kamp sakinleri kendileri halleder. Saat 24'de bütün sesli aktiviteler son bulur, bulmazsa kulak çekilir. :++:
Daha fazla aktivite için Marmaris'e gidilir. (23 km) Artık nasıl aktiviteler olur bilemem. :++:
---------------------------
Yazlığım. :hanz:

Komşunun yazlığı. O benden zengin. Onda uydu sistemi var. :hanz:

Eski aracımı korumaya almışım. :hanz: Toz kaçınılmaz tabii ki.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dün bizde karagöle gidecektik son anda vazgeçtik ve kızılcahamamda soğuksu milli parkına gittik çok güzeldi yollarda güzel mıcırlı yol değil asfalttı

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rayen;97515
Ben de sizlere gezilebilecek, kalınabilecek yerlerden biri olan Marmaris/İnbükü'nü (Emel Sayın Koyu olarakda bilinir) tavsiye edeyim.
Yaklaşık 7 yıldır bu orman kampında tatil yapıyorum.Temmuzdan itibaren 45 gün kalıyorum. Kamp hayatı zor gibi görünse de ortam iyiyse inanılmaz zevkli.
Çadırını kapıp gelen forum sakinlerine her konuda yardımcı olurum. :)
 Her gün civar köylerden taze ekmek, sebze ve meyve gelir.Ayrıca market minübüsümüz de vardır ve saat 24'de kadar hizmet verir. Eğlence işini kamp sakinleri kendileri halleder. Saat 24'de bütün sesli aktiviteler son bulur, bulmazsa kulak çekilir. :++:
Daha fazla aktivite için Marmaris'e gidilir. (23 km) Artık nasıl aktiviteler olur bilemem. :++:
---------------------------
Yazlığım. :hanz:

Komşunun yazlığı. O benden zengin. Onda uydu sistemi var. :hanz:

Hocam tebrik ederim sizi bayagı yerleşmişsiniz.. uydu çanak buzdolap V.s.:++::++::++::++::++::++:

tüm arkadaşları sinop'a da bekleriz. buralada aynen yukarıda gördüğünüz resimlerden farkı yok. mavi+yeşil
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;97477

angara davşanımız angarada sana yardımcı olmazsa DÜZCE temsilcimiz kaldırım mühendisi Başkanımız Beytullah ın yanınada gidebilirsin Düzcede gezecek yer varmı diye sorma forumdaki eski arkadaşların hemen hemen hepisi vaaaar diyeceklerdir...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;97546
Valla 10 numara rayen abi. Zevkle baktım.
Eyvallah Hakan, beklerim İnbükü'ne. :)
Ayrıca Bahar İlköğretime de beklerim.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abidincek;97530

Hocam tebrik ederim sizi bayagı yerleşmişsiniz.. uydu çanak buzdolap V.s.:++::++::++::++::++::++:

tüm arkadaşları sinop'a da bekleriz. buralada aynen yukarıda gördüğünüz resimlerden farkı yok. mavi+yeşil

Evet bayağı değil, tam yerleştik. :++:
Eşyalarımızı köyden bir arkadaşa belli bir ücret karşılığı emanet ediyoruz.
İstediğimiz zaman getiriyor. İstediğimiz zaman alıp gidiyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Abant :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fethiye de aşıklar tepesi,ölüdeniz,ovacık,çalış,aqupark,kaya mezarları...yine kayadibi köyüne bağlı saklıkent cenneti,tarihi yerlerinden aynı yol üzerinde yaka tlos park var.
Datça da,knıdos,mesudiye köyü denize sıfır,palamutbükü,çay limanıv.s...
ortaca da dalyan beldesi;çamur banyosu güzelliklerine önem verenler için.kounos mezarları,günlük resteurant ve dinlenme tesisleri.aklıma gelenler bunlar.irtibat için bana sms atmanız kafidir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rayen arkadaşım sen bana 80 km mesafedeymişsin yahu banada takıl yazın dalyan'a götürür gezdiririm seni.epeyde güzel yerler fotolar mükemmel.datça ya yazları giderken öyle yerler çok, malum o yol üzeri.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İstanbul'da Rumelifeneri, yine o yol üzerinde Garipçe Köyü (kahvaltı için güzel), hafta sonu piknikleri için Polonezköy, mangala, yürüyüşe, bisiklete binmeye gelin :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 20 yıl olmuş istanbula gitmiyeli.1990 da 6 ay kalmıştım fatih'te.hey gidi günler..........

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Resimleri var ama evdeki bilgisayrda kayıtlı , internettende bakabilrsiniz resimlerde göründügü gibi bir yerdir. fırsat buldukca yazları kacmaya calısırım ailece . Trabzon uzun göl diyorum ..

http://www.karadenizgezi.net/uzungol/index.htm