škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

msnde skodagrup açmak?

Ziyaretçi · 4 · 3443

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mertcankar

• Ziyaretçi
messenger üzerinde grup açsak mı arkadaşlar?
grup için kimsenin kimseyi eklemesine gerek yoktu zannedersem gruba dahil olan herkesle sohbet edilebilir..

belki bu fikir siteye girişlerimizi azaltabilir ama bazende konu kirliliğini azaltır diye düşünüyorum.. forum üzerinde de başımızdan geçenleri ve yapım aşamalarını anlatırız skoda ansiklopedisi gibi olur :D bazı başlıklara bakarsanız sohbetler alıp başını gidiyor konu dağılıyor..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buradaki kadar sıcak bir ortam olmuyor hiçbir zaman...
Donanım Haberdede yaptılar ama kimin ne yazdığı belli değil.

Biri at diyor,diğeri eşek:++:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;93847
messenger üzerinde grup açsak mı arkadaşlar?
grup için kimsenin kimseyi eklemesine gerek yoktu zannedersem gruba dahil olan herkesle sohbet edilebilir..

belki bu fikir siteye girişlerimizi azaltabilir ama bazende konu kirliliğini azaltır diye düşünüyorum.. forum üzerinde de başımızdan geçenleri ve yapım aşamalarını anlatırız skoda ansiklopedisi gibi olur :D bazı başlıklara bakarsanız sohbetler alıp başını gidiyor konu dağılıyor..

herkesin fikrine saygım  olduğunu belirterek, aşağıdaki açıklmayı okumanızı rica edeceğim..
arkadaşlar burada esas amaç sohbet etmek değil ,   Çoğunuzun fikrime katılacağı gibi; buradaki esas amaç skoda severlerin, skoda sahiplerinin, skoda sahibi olmak için araştırma yapan her arkadaşın bilgi araştırması yapabileceği, bir ortak çalışma ( fikir cimnastiği de denebilir) yapabileceği bir yer olarak görüyorum...
o nedenle bu foruma giren herkes üye değildir..
 eğer msn üzerinden grup oluşursa, her giren  kişinin msn kullanmayı bilmesi gerekecek veya herkesin msn adresi olacak, v.b.gibi olumsuzluklar forumun gücünün yitirmesine sebep olacaktır... o nedenle düzenlenen anketi cevaplarken bir daha düşünün!!!!!!!,
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olabilir bence
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ