škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

you tube mesajlarını bulamadım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
youtube jacker 5 çıkmış ne uğraşıyorsunuz arayın bulun hemen indirin kurun bitsin gitsin :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;62914
youtube jacker 5 çıkmış ne uğraşıyorsunuz arayın bulun hemen indirin kurun bitsin gitsin :)
arkadaşlar sonunda bu proğramı indirdim amacıma ulaştım ve nihayet çıktı,emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.:+1::ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;62918
arkadaşlar sonunda bu proğramı indirdim amacıma ulaştım ve nihayet çıktı,emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.:+1::ok:

tabi yaa  olay o abim :ok:

unut gitsin  şimdi  sansürü:)  tek youtube  olsa  neyse   üstüne   Hakanın  dediği  DNS ayarlarını da değitirirsen  girmeyeceğin site yok.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmeth;62932
tabi yaa olay o abim :ok:

Unut gitsin şimdi sansürü:) tek youtube olsa neyse üstüne hakanın dediği dns ayarlarını da değitirirsen girmeyeceğin site yok.
peki bunu nasil yapacağiz?akşam denedim olmadi

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vista kullanıyorum  abi şu anda  tam  nokta  atışı  yardımcı olamam  kafa karıştırmak istemem. :)

XP  kullanan  arkadaşlar  tam  ne  yapacağını  nereye gireceğini  daha net söyler

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;62885
http://www.yasakdel.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tLw%3D%3D&b=13

burdakileri uyguladım yine olmadı sayfa çıkıyor ama video falan çıkmıyor.hakan senin dediğinide yaptım yine nafile

aynen abi benimde dns ayarları düzenlendiydi her siteye rahatlıkla giriyorum youtube dahil. Fkata videoları oynatmıyor sonra tekrar deneyin falan dio kırk yılda bi anca yürütüyo videoları
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu jacker midir nedir onu kuruyorum çalıştır diyor kuruyor gibi hatta kuruyor ama çalışmıyor yani giremiyorum,daha önce giriyordum ve hatta pc yi kapatıp yeniden açtım ama nafile,you tube neden böyle kapanır durur anlamıyorum.hangi proğramı tavsiye edersiniz veya ne yapma gerek?