škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

RADYATÖR SU EKSİLTMESİ...yardım lütfen....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 10murat22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar.1.4 2001 fabia kullanıcısıyım aramabam düşük viteste 1-2 çok çok yavas surerken hararet yapıyor.Birde su eksiltmesi de sehır ıcı yapıyor sehırler arası 500 km gıttım su eksıltmesı yok sehır ıcı 3 gunde suyum eksılıyor nedendır yardımlarınızı beklıyorum.Bırde bugun 1-2 viteste agar agar 5-10 km hızla giderken akunun altından hortumlardan su püskurttu hıc su kalmamıs yaklasık 5 lt ya yakın su koydum su anda problem yok basınctan zannedersem ıcınde kı kaynar suyu attı bu konuda görus ve önerilerinizi benımle paylasırsanız sevınırım ....

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Suyu atasıya kadar fanın devreye girmiş olması lazım. Fanı kontrol ettiniz mi?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
murat bey orada bir hata var su kaynayana kadar fan devreye girmesi lazım acilen fan muşuruna baktırın muşur çalışmasa bile yavaş gittiğinizden kaynatıyor biraz hızlı gitseniz en azından rüzgar soğuturdu genel hararet yapan araçlar sıkışık trafikte araç yürümediği için şunu unutmayın aracı fan soğutur ama rüzgarında soğutmaya çok büyük faydası vardır

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acil Ustaya durumu izah edin..  Bu şekilde kesinlikle kullanmayın.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fanınız çalışmıyor kuvvetle muhtemel.

1) fan müşürü
2) fanın kendisi
3)fan elektrik tesisatı bu sıralamayla kontrol edilecek. hangisinde aksaklık varsa düzeltilecek.

bu sırada yaptığınız hararetle conta yakmış olmanız muhtemel. aracın üst kapak contası dış inceleme ile kontrol edilecek. aracınızda en kolay yolu yağ kapağını açın içeride ve yağ kapağının içinde köpüğümsü bir madde var mı ona bakın.