škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia motorda ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar benim fabianın motoru kendi halinde çalışırken hafif ses geliyor sanki çok az dizel sesi gibi ama gaza biraz basınca o ses duyulmuyor aracım 2004 101 lik motor aracı ilk çalıştırdıgımda ısınana kadar devirli çalışıyorya bu devirli çalışma esnasında herşey normal ama araç ısınıp normal devrine düşünce hafif dizel sesi gibi ses duyuluyor bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum selamlar saygılar...
2005 skoda fabia anbiante

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Devir düşünce biraz daha sesli veya sarsınıtlı çalışabiliyor bazen, şiddeti önemli tabi. Triger ne zaman değişti?

Çevrimdışı abdullah_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç 82 binde tıriger degişdimi bilmiyorum ama tırigerin oldugu kapagı söküp kayışları ne durumda diye kontrol ettim kayışlar çokta yıpranmış degildi ama tırigerin degişdigini sanmıyorum
2005 skoda fabia anbiante

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: abdullah_;342000
araç 82 binde tıriger degişdimi bilmiyorum ama tırigerin oldugu kapagı söküp kayışları ne durumda diye kontrol ettim kayışlar çokta yıpranmış degildi ama tırigerin degişdigini sanmıyorum

Tahminettim zaten, çoktan yıpranmıştır, trigerle beraber zaten gergisi, rulmanı, devirdaim de değişir, belki ses gider.

Bir de 10 bini geçirmeyin yağ değişimi için, her ne kadar 15 bin deselerde...

Çevrimdışı smtkrgz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;342022
Tahminettim zaten, çoktan yıpranmıştır, trigerle beraber zaten gergisi, rulmanı, devirdaim de değişir, belki ses gider.

Bir de 10 bini geçirmeyin yağ değişimi için, her ne kadar 15 bin deselerde...
:ok:

katılıyorum gergiden kaynaklanan bir uğultuyla karşılaşmıştık daha önce aynı model aracımızda..