škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ledli park ve plaka lambaları geldi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;19842
yok mustafam sallanmıyo çekimden öyle görünüyor. RESİMleri görünce bende noluyo deyip kontrol ettim sallanmıyor, taş gibi olmuş...:D

Abi senin bu farlara led döşerken illaki açıldı far?Sonradan buğu vb sorunlar yaşadın mı?

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;19843
Abi senin bu farlara led döşerken illaki açıldı far?Sonradan buğu vb sorunlar yaşadın mı?

farla kaputun arasına yapıştırıldı..
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;19843
hangi fardan bahsediyorsun mustafam, bu RESİMler iç aydınlatma için olanlar.
farlara led montajı burada...:ok:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş duruyor ledler güle güle kullanın.Resimler içinde ayrıyetten teşekkürler:)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En sonunda park lambalarınıda hallettim. Biraz uğraştırdı ama azmin elinden kurtulamadı.:hanz:

Fotolar cep telefonuyla çekildi idare edin.

Babamdan kargaburnu istedim.

Sağ taraftaki sola göre nispeten kolay oldu. Kargaburnuyla yakalayıp aşağı yukarı oynatıp çekince geliyor. Yalnız kabloları kesmemek lazım. Ardından eski lambaları söküp ledleri taktım. Her zamanki gibi ilk denemede yanmadı. Telaşlanmayıp çıkardım ve ters çevirdim, kutupları yerlerine gelsin diye.

Ve yerine oturttum. Sonuç başarılı. Burda lamba yanarken görünüyor. Gündüz olduğu için şimdilik belli olmuyor.

Ve en zor kısım sol taraf. Mazot filtresi ve antifiriz tarafından çevrilmiş.

Telefonu iyice yaklaştırdım çekerken. Çok geniş görünüyor ama çok dar. Belki bir çocuk eli girebilir.

Kargaburnuyla bunuda hallettim. Fakat eski lambayı sökerken motorun içine düştü. Burdada telaşlanmadan soktum kolumu en aşağıya, biraz kurcalarken buldum :hanz: Bu arada motor sıcaktı mikrofiber bezi sardım koluma baya işe yarıyormuş. :hanz::kiki:

Şimdilik bu kadar. Akşam olunca karanlık havadaki resimleride yollarım.:ok:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eline sağlık... güzel iş...:ok:

MF bezin bi faydası daha... kola sar, kolunu motorun arasına sok... :hanz:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
eline saglık şimdiden güzel duracagı belli oluyor.karanlıga gerek kalmamış
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler arkadaşlar asıl performansını akşam göreceğiz. Dün gece plakadaki ledleri baktım yeri bile aydınlayordu.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hadi hayırlı olsun. geceye doğru hafif hava kararırken parkları birde ön sisleri açınca güzel oluyor, bu ledler karanlıkta morumsu tatlı bi renkte yanıyor.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;20000
hadi hayırlı olsun. geceye doğru hafif hava kararırken parkları birde ön sisleri açınca güzel oluyor, bu ledler karanlıkta morumsu tatlı bi renkte yanıyor.

Sis lambaları asıl  kullanımı dışında hiç kullanmadım. Gerek yok bence. Gereksiz yere yakıp etrafı rahatsız edenler yüzünden galiba. (Söz meclisden dışarı tabi...:ok:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arka stoplardan biri patladı sanırım,hazır el değimişken ledlimi yapsam stopları diyorum.:confused:Tek rahatsızlığım bir yere daldım mı komple dalarım,arka stop ledi derim komple ön arka far mar ne varsa değişmeye kalkarım:hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: FF;20005
Benim arka stoplardan biri patladı sanırım,hazır el değimişken ledlimi yapsam stopları diyorum.:confused:Tek rahatsızlığım bir yere daldım mı komple dalarım,arka stop ledi derim komple ön arka far mar ne varsa değişmeye kalkarım:hanz:

Arka stopların kalıbını çıkar, full LED yap ;)

Yardır Yardır King

http://www.geceucusu.com/mods/led/6/

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;20004
Sis lambaları asıl  kullanımı dışında hiç kullanmadım. Gerek yok bence. Gereksiz yere yakıp etrafı rahatsız edenler yüzünden galiba. (Söz meclisden dışarı tabi...:ok:)

dert değil alınmam.