škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu videoyu her detailing'ci izlemeli :D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
ahmet hoca konuşturma beni :D başka derdi yok diyo,benceki dert onda varmı aceba,bendeki derdi yazsam ciltlere sığmayan roman olur ama bu işle uğraşınca en azından biraz daha mutlu oluyorum,sinir stres gidiyor :)

alkole,esrara,sigaraya,uyuşturucuya,zinaya merak salmaktansa arabaya merak salmak binkat daha iyi :)

haa doğrudur az buz para harcamıyoruz ama çocuğumuzun,anamızın bacımızın rıskındanda alıp onları aç bırakıp ihtiyaşlarını karşılamayıp arabaya malzeme almıyoz heralde :)

bu hocayı pek kimse sevmez ama ben severim bazı vaazlarındaki anlattığı meselelere millet gülüyor ama bence çok doğru söylediği vaazlarıda var...

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;103075
Derin konular tabi ama espritüel açıdan bakmak lazım çok komik :D

Tam bizlik valla :++:

hocanın eline bir polish wax verelimde anlasın halimizden :++:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu site kesin skoda sitesi hehe başka hiç bir site böyle değil

demek girmiş okumuş
ee aklın yolu bir allahın cüppelisi sende geleceksin sonunda Collinite fk1000p almaya muhahaha

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mala değer vermeyin diyor.Tamam vermeyelimde kolay kazanmıyoruz ki? Sonuçta onun yaptığıda haram..O kadar para verip araba almış.(Belkide vermemiştir ya neyse) bakmamış araba heba olmuş.Zarar etmiş..Bu ne oluyor peki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;103206
Mala değer vermeyin diyor.Tamam vermeyelimde kolay kazanmıyoruz ki? Sonuçta onun yaptığıda haram..O kadar para verip araba almış.(Belkide vermemiştir ya neyse) bakmamış araba heba olmuş.Zarar etmiş..Bu ne oluyor peki?

Bende bunu söylemeye çalıştım işte abi.
Dinimizde alın terinle kazanıp hor gör,bakımını yapma,afedersiniz ağzına şaap diye bir şey yokki..
Tabiki ailene,kendine arabandan önce değer vereceksin fakat günlerce çalışıp biriktirip aldığın arabana bakacaksın...

Örneğin ben şuanda bu işlerle ilgileniyo olmasaydım büyük ihtimalle parayı ya bir bilgisayar oyununa ya da daha kötü işlere harcayacaktım.Gerçi içimnde yok çok şükür öyle şeyler:)

Sonra çoğumuz bu işi hobi olarak yapıyoruz.
İnsanlar bu işlerle uğraşırken kimbilir hangi dertlerindne arınıyor değilmi?

Uzun lafın kısasaı Ahmet hoca yanlış konuşmuş,ya da başka birşey anlatmaya çalışıyor:++:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Hayret, temizliğin eleştirildiğini ilk defa görüyorum.  :haha:

Temizlik imandan gelir.
Bilmiyor mu bu imam ?

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o kendi yaptıklarına baksın.. içimizde kaç kişi jetskiye binmiştir.... am o bindi.....
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya videoyu buraya gülelim eğlenelim diye koydum ciddiye alan daha fazla oldu iyi mi :(
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;103802
ya videoyu buraya gülelim eğlenelim diye koydum ciddiye alan daha fazla oldu iyi mi :(
devamını bekleriz.... eline sağlık...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: byztckr31;103802

fazla ciddiyede almadıkta abi,hiç dertleri yok diyo... allah her kuluna dert vermiştir madem hoca bunu bilmiyomu?

allah her kuluna bir dert vermiştirki beni hatırlasın diye... cübbe takmayla,sakal koymayla hoca olunsaydı :hhh:

hakan erdoğan en büyük hocaydı:hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoca sanki benim hakkimda konusmus gibi hissediyorum :++:.

Ya Araba cizik olsa üzülür diyor, tabiki üzülecem o parayi Alin Teri ile kazaniyorum essek gibi calisarak. O ise orada elalemi yanlis yönledirerek Para kazaniyor tabi onun icin Hava hos. Bir yerde Hoca hak verdim ne kadar sakinirsan sakin bir gün yine biri gelip cizik atar oldu :ok:. Tabi bu Ahirete gittiyimiz zamanda Dünya mali Dünya´da kalacak lafimiz yok.

Birde bu Temizlik olayini Hobi olarak yapiyoruz, benim Kötü aliskanligim yani Sigara ickim yok bana Araba Temizlemek Spor gibi geliyor ve kendi kafami dinlemis Stres atmis oluyorum :hanz:.

Hocaya ama bayildim gercekten, Cem Yilmaz´in yeni Rakibi. Konusmalari acayip hosuma gitti, bazi yerlerde Gülmekten yere yattim :++:
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı toprak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla bence sapına kadar doğru söylüyor. vermek istediği mesaj yanlış anlaşılmasın