škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kumho lastik test edildi onaylandı..

C@GL@R · 27 · 26262

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bridgestone lastikler gerçekten barbat.
Yol sesi,vuruntu,en ufak bir çıkıntıda sarsma vs çok pis hhuyları var.Ha yolu güzel tutuoyor orası ayrı..

Babam fena halde sinirlendi bu işe.
Kumho veya Michelin alıcaz galiba.
Bunlarıda internetten satmaya çalışırım bir şekilde.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: xxAXNxx;100630
test eski fakat kumhoda kendini geliştirdi mesala benim aldığım lastik piyasada yok gibi elde kalanlar var sanırım kumho bayisi üretimi yapıılmıyor diyor 2009 da bitti..eski lastikler michelindi 30 km hızla giderken yarıldı.. 150 ile gitsek ne olurdu bilmiyorum. gerçi lastikler bayağı eskiydi.

Bi arkadaşım da Michelin Energy (eski asimetrik desen) lastiği çukura girip yarmıştı. Ben Favorit ve Good Year gt3 ile öyle bi çukura girdim ki blackline alaşım jantı yamuldu, bi tanıdığın çekicisine yükleyip sanayiye götürdük arabayı. Lastiğe hiç bir şey olmamıştı. Tabi çoğunlukla (en az 2 set) Bridgestone kullandım ve yine problem yaşamadım.

Enteresan olan, er300 ile 50-60 bin km yaptım, hiç çivi bile girmedi, tamir görmediler :D

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende de er300 var.ses yapıyor sert ama yol tutuşu benim için on numara.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En iyisi yine conti.Ses mes yapıyor belki ama en azından daş gibi lastik.Kolay patlamıyor.Güzelde yolu tutuyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
                ADAC-Urteil: Besonders Empfehlenswert

Pirelli Cinturato P6                                                                                                                                                                                                                         Nokian H                                                                                                                                                                                                                     Continental  PremiumContact 2                                                                                                                                                                                                                       Dunlop  SP Sport Fastresponse                                                                                                                                                                                                                     Uniroyal  RainExpert                                                                                                                                                        

ADAC-Urteil: Empfehlenswert

Michelin  Energy Saver                                                                                                                                                                                                                         Bridgestone  Turanza ER300 ecopia                                                                                                                                                                                                                     ESA-Tecar Spirit 3                                                                                                                                                                                                                         Barum  Brillantis 2                                                                                                                                                                                                                     Semperit  Comfort-Life                                                                                                                                                                                                                         Firestone  TZ300a                                                                                                                                                                                                                     Yokohama  C.drive 2                                                                                                                                                                                                                         Kumho  Solus KH17                                                                                                                                                                                                                     Fulda  Carat Progresso                                                              

Yine conti üst sıralarda yav :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende önceki aracımda kumho echsta kh11 kullanıyordum gerçekten çok çok sessiz ve yumuşak bir lastikti ama ömrü biraz kısa doğal olarak şimdiki aracımda dunlop sport 270 var
geçen nitrojen bastırırken primacy fiyatı sordum adamda benim lastiklere baktı abi buna takacaksan eğer yazık edersin senin lastikler primacy'den daha iyi gerek yok demişti inanmamıştım şimdi baktımda gerçekten öyle herhalde

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kumho dan çıktık michelin e ondan bridgestone şimdide dunlop.Sanırım bu lastik konusu tercih meselesi.VW michelini tercih ediyodu satış sonrası (her ne kadar sıfır araçlarda bridgestone göndersede) güvendiğim ve kalitesini bildiğim için aldım.
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burda incelediğimiz bu tablo testten ziyade müşteri memnuniyeti ve oylamasına dayanan aknetvari bir niteliğe sahip sanırım. Bilimsel test ölçümlerinin sonuçları olduğunu sanmıyorum.

Ha; KH-11 çok iyi bir lastik olabilir. Onu bilemem; zira lastiği tanımıyorum.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı DİEGO

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün Kumholandım, kh-11 aşırı sessiz;allah utandırmasın..

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet özellikle fabiacılar kafa şişiren o ugultu sesi kumho ile sıfırlanıyor..

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bristone er 300 değişik ülkelerin değişik testlerinde ya birinci yada ikinci olmuş continental conti ile kafa kafaya gidiyor tek geçerim bende aldım çok memnunum.frenajı harika

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kumholar diğer lastiklere göre daha çabuk bitiyor :) bende önlerde 225-40-18 ku25 var arkalarda 245-40-18 war. bir de kumhoların yol tutuu biraz daha zayf :) ama yne de michelin biridgestone gibi markların yarısı hele bnm gbi yüksek ebat ise