škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda SuperB Stop Lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;57069
zaten  berbat  bi  kıç tasarlamışlar  üstüne  birde çakma far mı  yapmışlar ooo  zaten  bişeyde tam olsa  şaşarım.

Kesinlikle katılıyorum çook kötü bi kıç olmuş :hh:

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Tesadüfen buldum passatada kaputla stop lambasının kesiştiği bölgedeki far yanmıyo :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
passatın bagaj kapağındaki stopların iç kısmında birinde geri aydınlatması diğerinde arka sis yanıyor. kapaktakı stopların dış halkası yanmıyor sadece.

arka sayfadaki resimden tahmin yürütüyorum muhtemelen kapaktaki alt kısımdaki yer arka sis olabilir. üsttekide geri aydınlatması. birisi dolu yada ikiside boş olabilir. ama iyi bir elektirikçi yapabilr istenirse benec çok güzel çekilebilir.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;57084
passatın bagaj kapağındaki stopların iç kısmında birinde geri aydınlatması diğerinde arka sis yanıyor. kapaktakı stopların dış halkası yanmıyor sadece.

arka sayfadaki resimden tahmin yürütüyorum muhtemelen kapaktaki alt kısımdaki yer arka sis olabilir. üsttekide geri aydınlatması. birisi dolu yada ikiside boş olabilir. ama iyi bir elektirikçi yapabilr istenirse benec çok güzel çekilebilir.

Haklısınız ama güvenemem her ustaya ancak Skoda bayisi yada teknik servisine yaptıra bilirim.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Passat ' da o sis farı ve geri vites ışığının etrafında ledler yok ancak herşey hazır halde bırakılmış Passat CC de ise orayalar Led takmış VW , Passat'a taktıran birini görmüş düm İnternette resim filan vardı ancak şimdi bulamadım Biz DH forumunda da araştırıyoruz son noktaya geldi sanırım bir arkadaş Ender Elektronik de uzun zamandır bunun üzerinde uğraşıyorlar umarım hallederler ilk iş yaptırmak olucak :D çok güzel duruyor gerçekten

Resim bulursam aktarırım buraya....Sizde isterseniz bir Ender Elektronik ile görüşün ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;57085
Haklısınız ama güvenemem her ustaya ancak Skoda bayisi yada teknik servisine yaptıra bilirim.
bizim arkadaşlar kendileri bile yapıyorlardı. mesleğini az çok bilen bir elektirikçi rahatça yapabilir bence.

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca Passat 'ların arka stopların halka etrafının içinde ufak bir lamba daha yanar o lambayı Vag.Com ile kapatıp arkadan görüntüyü halka şeklinde yapabiliriz ve çok daha güzel oluyor...Şimdiki hedef yanında bir halka daha umarım o da olucak ;)

standart Hali

Vag.Com ile müdahale sonrası  (ilk iki resim TR -İstanbul'da çekilmiş Uygulama Ender elektroniktye yapılmıştır)

:D :D
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2009, 22:31:13 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı jackal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aramizda superb sahibi yok yani
[SIGPIC][/SIGPIC]
octavia tour trumf 1.9 / 74 kw

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Sizlere bahsettiğim olay buydu herşey hazır sadece Kablo + Işık lazım gerisi kolay VW herşeyi ayarlamışda kendi niye takmamış herşeyi kullanıcadan bekliyor :D CC gibi olmuş valla

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayır arkadasım yanıyor o lambalar.ben ,4 tsı kullanıyorum.fazlasıyla memnunum.önceden de eskı kasa superb ler vardı..ordan cok ıyı bılıyorum bu aracları..bagaj kapagında duran stop lambaları yanıyor..gerı vıtes ve arka sis olarak..

efe_38

• Ziyaretçi