škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka cam filmi rezistans bölgelerinda ışık parlamaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dronur61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aslında uzun zaman önce açılmış bir konu ama aynı sorun bendede var.3 gün önce 3m  cs serisi film taktırdım.Çözümü nedir ? filmi söktürmek mi gerekir ? Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu hortlatalım, ben de geçen hafta llmuar atr20 cam filmi yaptırdım aracıma ( superb3 ) ancak bende de bu arka camda çizgi çizgi ısış yansımaları oluştu. Açıkçası bu durum çok canımı sıktı; herkeste durum ayni midir ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;648006
Konuyu hortlatalım, ben de geçen hafta llmuar atr20 cam filmi yaptırdım aracıma ( superb3 ) ancak bende de bu arka camda çizgi çizgi ısış yansımaları oluştu. Açıkçası bu durum çok canımı sıktı; herkeste durum ayni midir ?

Superb 2 aracımda Llumar PP serisi cam filmi vardı ve sizdeki durum mevcuttu. İlk başlarda rahatsız ettiği için o zaman internete bakınmıştım ve özellikle VAG grubu araçlarda bu şikayetin olduğunu görmüştüm. Zamanla alışmıştım bu duruma.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;648013
Superb 2 aracımda Llumar PP serisi cam filmi vardı ve sizdeki durum mevcuttu. İlk başlarda rahatsız ettiği için o zaman internete bakınmıştım ve özellikle VAG grubu araçlarda bu şikayetin olduğunu görmüştüm. Zamanla alışmıştım bu duruma.
Uygulama hatası değilse gönül katlanır; yapacak birşey yok o zaman. :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;648014
Uygulama hatası değilse gönül katlanır; yapacak birşey yok o zaman. :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorun temelde rezistans tellerinin kalın olmasından kaynaklanıyordu diye hatırlıyorum; tabii yıllar önceki bir araştırma olduğu için sorunun kaynağı konusunda %100 emin değilim şu an. Ancak sizdeki durum da bundan kaynaklıdır diye düşünüyorum; işçilik hatasından olduğunu sanmıyorum. Bir de yine bir yerde okumuştum zamanında; eğer Llumar film yaptırılacaksa sırf bu durum için ATC serisi filmde bu denli ışık kırılması olmadığını okumuştum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı m.ozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba. ben lumar atr yaptırmıştım. rapid spaceback olduğu için arka camın görüntü olarak daha yatay gibi geliyor bana.ama pek alışamadım atr söküldü atc yapıldı. daha da azaldı ama tamamen geçmedi. bu olaylar yazın oldu. geçen gün rezistansı açtım ama heralde o da çalışmıyor.tamamen buğu olmadığı için çok anlayamadım.ama heralde çalışmıyor rezistanslarım.