škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bluetooth şarkı isim senkron sorunu.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
Android Telefon (Xiaomi) ile aracımda Bluetooth bağlantısı üzerinden Spotify ile müzik dinliyorum. Fakat şarkı isimleri 1 şarkı geriden geliyor. Daha doğrusu ilk bağlanıp açıldığında çalan şarkı doğru fakat şarkı atlayınca ilk çalan şarkı yeniden başlamış gibi gösteriyor ekranda. Daha sonra hep önceki şarkının ismi ile devam ediyor devamlı.
İPhone ile bağlantı da bu sorun yok. Android auto ile de bu sorun yok.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sorun kronik. Vosmer'de bulamadi. Bende Blackberry kullaniyorum ayni sorunu ilettim cozemediler. Yeni versiyon varmis araca yukleme yapildi yine olmadi. Iphone ile denendi sorun yok. Sorun galiba BT android ile yapilan baglantida.

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginç durum doğrusu. Geliştirici Bluetooth ayarlarına bakıcam birde. Belki etkiler

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan redmi note 8 kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. Eskiden iphone 6 kullanırdım gene bir sorun yoktu

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginç. Bende ne yaptıysam çözemedim. Bıraktım öyle en son.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spotify de sorun olabilir bende xiaomi kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadım

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Spotify dışında denemedim ben. Yıllardır kullandığım platform olduğundan. Bir ara farklı liste yapıp deniyim birde.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Pi Music Player kullaniyorum telefon hafizasindan caliyorum muzikleri ve sorun olarak bir sarki geriden geliyor. Ben dert etmiyoeum ama boyle bir sorun var

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teybin güç tuşuna uzun basarak reset atmayı denediniz mi acaba? tuşa yeniden açılma logosu gelene kadar bir 10 saniye kadar basınca sisteme soft reset atıyor (kayıtlar vb gitmiyor)

ben bu sorunu yaşamıyorum iphone kullandığım için ama bir de bu şekilde deneyebilirsiniz.

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Telefona gelen Android 10 güncellemesi ile sorun çözüldü.