škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB için 16"veya 17" ORJİNAL jant KIŞLIK lastik ARIYORUM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mecheng89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu kış için aracıma ilk defa kışlık lastik takımı alacağım. Malumunuz lastik fiyatları uçmadan eldeki temiz stoklar bitmeden almak istiyorum. 16" veya 17" hiç fark  etmez yeterki elinizde temiz orjinal jant veya orjinal kara jant olsun hepsi kabulümdür. Aynı şekilde 16" veya 17" fazla km yapmamış kaliteli kışlık lastik arıyorum. Jant lastiği tek veya ayrı ayrıda satın alabilirm. Kriterim jantların orjinal ve lastiklerinde kaliteli ve az km li. olması.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Mecheng89;625078
Bu kış için aracıma ilk defa kışlık lastik takımı alacağım. Malumunuz lastik fiyatları uçmadan eldeki temiz stoklar bitmeden almak istiyorum. 16" veya 17" hiç fark  etmez yeterki elinizde temiz orjinal jant veya orjinal kara jant olsun hepsi kabulümdür. Aynı şekilde 16" veya 17" fazla km yapmamış kaliteli kışlık lastik arıyorum. Jant lastiği tek veya ayrı ayrıda satın alabilirm. Kriterim jantların orjinal ve lastiklerinde kaliteli ve az km li. olması.

Oto lastikcide 4 adet diş derinliği 8 mm olan lassa 215 55 16 kış lastiği buldum.Sökme takma ve balans dahil 600 tl  ye aldım.Araştırınca bulunuyor..

Çevrimdışı ibrahimyıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.
Bende 2014 Octavia dan çıkma 16" ilias jant ve 7-8000 km kadar kullandığım 2017 üretimi CPC5 lastikler var..
İlgileniyorsanız görüşebiliriz..

Çevrimdışı Bulentarslantas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Aracim Superb 2017. 10 gun once 215/55/17 Michelin Alpin5 aldim. 500 km gitmedim daha. P.tesi aracimi satacagim. Kislik aksesuarlarimi satacagim biraz sonra yeni konu acacagim. Aracimi satarken yazliklarimi taktiracagim. Kisliklar bende kalacak yani. Ozellikle lastikciden yeni tarihli ve Made in Germany sectim. 650 TL verdim tanesine.
Bosa cikacagi icin konu pazarliga aciktir :)

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=38507

Bu konuda fotoğraflarına da çektiğim 4 adet Leon MK1 jantı var. Önceki aracım 2011 SuperB 1.4 TSI.da kullanmıştım.

Fiyat = 600 TL / takım