škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık 16" Skoda Uyumlu 5*112 Seat Leon Jantı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HsnSlnMsl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;627823
Merhaba. Evet jantlar hala satılık. Enteresan bir şekilde ben görüyorum ancak siz göremiyorsunuz. Tarayıcı kaynaklı mı bilmiyorum ancak telefon numarası iletirseniz göndereyim fotoğrafları whatsapp üzerinden.
Merhaba;

Jantlar ve lastikler hala satılıksa resimleri banada atabilir misiniz?

Telefon numaram 0537 216 30 99

Teşekkürler.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım önce yüklenen fotoğraflar görünmüyor. Tekrar yüklüyorum. Lastikler satılmıştır.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jantlar Trabzon'a hayırlı olsun. Sizlere de ilgi ve alakanız için teşekkürler arkadaşlar. Her zaman ve her ortamda söyledim söylemeye de devam edeceğim. 2 yıl boyunca SuperB kullandım. Bu süre içinde beni bir kere bile üzmedi. Rutin bakımları dışında bir kez amortisör kule takozlarını değiştim başka da bir masraf yapmadım. Bir gün Subaru'dan vazgeçersem döneceğim yuva yine VAG yuvası olur. Ama Skoda ama Audi ama VW. Hepiniz tekrar esenle kalın. :)

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;628202
Jantlar Trabzon'a hayırlı olsun. Sizlere de ilgi ve alakanız için teşekkürler arkadaşlar. Her zaman ve her ortamda söyledim söylemeye de devam edeceğim. 2 yıl boyunca SuperB kullandım. Bu süre içinde beni bir kere bile üzmedi. Rutin bakımları dışında bir kez amortisör kule takozlarını değiştim başka da bir masraf yapmadım. Bir gün Subaru'dan vazgeçersem döneceğim yuva yine VAG yuvası olur. Ama Skoda ama Audi ama VW. Hepiniz tekrar esenle kalın. :)

Hayırlı olsun, ben kışlık lastik konusunda çok kararsız kaldım, aracım 19 jant, 16'ye inme diyenler oldu, 17'nin de maliyeti yüksek, yoksa sizin jantları beğenmiştim, kısmet değilmiş.

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;628212
Hayırlı olsun, ben kışlık lastik konusunda çok kararsız kaldım, aracım 19 jant, 16'ye inme diyenler oldu, 17'nin de maliyeti yüksek, yoksa sizin jantları beğenmiştim, kısmet değilmiş.
Nasip hocam. Kışlıkta 16 da lastik opsiyonu daha fazla  ve fiyatları daha uygun bulunabilir.

CASPER_VIA_E2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi