škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1027393

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
reklamlardan öyle görünüyor yoksa gerçek değil mi onlar?:(

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: ahmedb;408770
reklamlardan öyle görünüyor yoksa gerçek değil mi onlar?:(

Eğer Türkiye'deki bankalardan bahsediyor isek hiçbiri babasının hayrına kredi de vermiyor, kredi kartıda abi valla :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;408723
Hızımı alamadım, Axess Kartı da kapatmak için aradım, kullanmıyorum kapatmak istiyorum dedim.
Kapatmayın ocak 2014 e kadar üyelik ücreti v.s. almayalım dedi. Kapatalım, istemiyorum dedim. İlk alış-verişiniz için 100 TL indirim yapalım dedi, hiç düşünmeden kapatalım dedim; kapattırdım. 3 gün içinde aramalarını bekliyorum..

benim akbankta yatırım hesabım vardı. kapatmak 3 sene sürdü. bu arada 2 müdür, 3 bireysel görevli değişti. bu konuda en uyuz bankalar akbank ve garanti. bir türlü kapatmayı bilmiyorlar. o zaman babam yatalak ölüm döşşeğinde telefonla arıyoruz garantiyi kredi kartını iptal edin diye uzattıkça uzatıyorlar. aynı senin dediğin gibi en sonunda kayda geçiyor değil mi dedim. evet dedi. iyi öyleyse bunu da kaydedin dedim kalayladım gitti. başka türlü iptal etmenin çaresi yok. gene ne varsa devlet bankasında var. adamı ruh hastası ediyorlar.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim evde kimse kartlara aidat ödemiyor :) Hakkınızı arayın derim önce müşteri temsilcisinden talep edin eğer yapmıyorsa kartınızın bu zamana kadar olan bütün ekstrelerini isteyin ve tüketici hakem heyetine dilekçeye o ekstreleri ekleyerek durumunu izah edin :) Eğer 10 senedir 2-3 kart birden kullanıyorsanız ciddi bir para alırsınız :) Tabi bu işlem 2-3 ay sürüyor :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;408768
Abi bunu okurken bankalara hayır kurumu gözüyle baktım bi ara sayende :)

:++::++::++::rm::hanz::kiki::xx:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler Baki abi (FF) nerelerde yahu? bileniniz var mı?
elegance=ugurcnplt

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar motorda her hangi bir sıkıntı olsa arıza ışığı yanar değil mi? İlk kez böyle bir araç kullanıyorum cahilliğime verin :) Gaz pedalının dip kısmında bir sertleşme oluştu, yolda giderken birden oldu aynı paspas sıkışmış gibi :) Paspas sıkışmamış ama :)

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar dün akşam farkettim octi iç dikiz aynası ışığı yanmıyor haliyle arkadan gelen uzun farın ışığınıda kırmıyor.Aynanın altında ki tuşa basıp kapattığım halde değişen bişi yok.ne olabilir ki.sigorta olabilir mi sizce?

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Alıntı yapılan: fenomen;410354
arkadaşlar dün akşam farkettim octi iç dikiz aynası ışığı yanmıyor haliyle arkadan gelen uzun farın ışığınıda kırmıyor.Aynanın altında ki tuşa basıp kapattığım halde değişen bişi yok.ne olabilir ki.sigorta olabilir mi sizce?

Büyük ihtimal ile eğer sigorta değil ise ve aracınız garantili ise servis derim garanti yok ise arıza tespit programına bağlayarak bir problem olup olmadığını öğrenin öncelikle.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2005 model araç sigorta sadece trafik sig ve kasko var onlarda işe yaramaz.sigortaya bakmam gerek herhalde.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
HGS alıp ön cama yapıştırdım ama PTT'de iken sormayı unuttum, bakiyem azalırsa nasıl dolduracağım?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: anarche;410436
HGS alıp ön cama yapıştırdım ama PTT'de iken sormayı unuttum, bakiyem azalırsa nasıl dolduracağım?

Tekrar PTT şubesinden dolduracaksın, veya PTT Bonus kart çıkart, o zaman en kolayı