škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1027462

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar e-posta aldım yani akbank hesabından extraya baktım 5 defa hesap özeti ücreti alınmış ve her birisinden 6 tl kesilmiş.Yani banka hesabına bakmak da bu kadar fahiş ücret olurmu sizce bu korkunç bişdir yahu,başına gelen varmı?
Ben bundan böyle bu bankayla ilişiğimi keseceğim.tam yan kesiciymiş bunlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;408597
Arkadaşlar e-posta aldım yani akbank hesabından extraya baktım 5 defa hesap özeti ücreti alınmış ve her birisinden 6 tl kesilmiş.Yani banka hesabına bakmak da bu kadar fahiş ücret olurmu sizce bu korkunç bişdir yahu,başına gelen varmı?
Ben bundan böyle bu bankayla ilişiğimi keseceğim.tam yan kesiciymiş bunlar.
Garanti, ATM' lerden aldığın minik fişlere bile 0,50TL alıyor.
Alayının dini para, Allah ' ı (tövbeler olsun Rabbim) €, peygamberi $, mezhebi de ¨ olmuş hepsinin.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cuma günü YAPI KREDİ worldcard hesap ekstremde 65 TL üyelik ücreti gördüm. akşam aradım; yok harcama sözü verin, yok world puanlarınızdan düşelim v.s. dedi. Olmaz kredi kartımı kapatmak istiyorum dedim. Bu kez world puanlarınız da boşa gider dedi, gitsin kapatın dedim. kapattık, kartınızı imha edin, kart numarasıyla borçlarınızı ödersiniz dedi. tamam dedim.
Pazartesi genel merkezden arıyoruz, kartınızı açalım, kartı imha ettiyseniz yenisini gönderelim, 65 TL ve world puanlarınızı iade edelim dedi.
Tamam dedim, parayı kurtardım, bir daha kullanmayacağım 1 ay sonra da tamamen kapatacağım..
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2012, 09:52:52 Gönderen: Akif Hoca »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Akif, garanti worldcard nedir yahu, ilk kez duydum  :) Garanti bonusu bilirdim, Flex falan

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;408657
Akif, garanti worldcard nedir yahu, ilk kez duydum :) Garanti bonusu bilirdim, Flex falan

Düzelttim Hocam:kiki:
Halen sinirim geçmemiş, sinirlenince şapşırmışım:xx:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu arada hiç kullanmadığım Akbank Axes kartıma üyelik ücreti yansıtmışlar. "O zaman kartı kapatalım" dedim. Hiç itiraz etmediler. "Ne ayak lan" bâbında bir ifadeyle sorunca; "kartınızı iptal ederiz ancak bu üyelik ücretini gene de ödemek zorundasınız" dediler. "ulan hanımefendi ben o üyelik ücretini ödemek istemiyorum, ondan iptal ediyorum" dedim. Kartı tekrar açtı, o ücreti iptal etti ancak kart üç ay boyunca iptal edilemezmiş. İki ay kaldı, iptal edeceğim. Bir de ota kampanya boka kampanya diye SMS' ler geliyor habire. Bunlar için de tazminat davası açıp kazansam hayatımın sonuna kadar çalışmama gerek kalmaz ha.:kiki:

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Çoğu banka ile çalışırım hatta Köksal abi şahit olmuştur bu duruma hepsinde vadeli yada vadesiz mevduatlarım olduğu için benden bırakın kart ücretini eft ücreti bile almıyorlar :)
Siz bankaya değilde onları size mahkum etmek daha iyidir ;)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hızımı alamadım, Axess Kartı da kapatmak için aradım, kullanmıyorum kapatmak istiyorum dedim.
Kapatmayın ocak 2014 e kadar üyelik ücreti v.s. almayalım dedi. Kapatalım, istemiyorum dedim. İlk alış-verişiniz için 100 TL indirim yapalım dedi, hiç düşünmeden kapatalım dedim; kapattırdım. 3 gün içinde aramalarını bekliyorum..

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;408723
Hızımı alamadım, Axess Kartı da kapatmak için aradım, kullanmıyorum kapatmak istiyorum dedim.
Kapatmayın ocak 2014 e kadar üyelik ücreti v.s. almayalım dedi. Kapatalım, istemiyorum dedim. İlk alış-verişiniz için 100 TL indirim yapalım dedi, hiç düşünmeden kapatalım dedim; kapattırdım. 3 gün içinde aramalarını bekliyorum..

Abi seninle baş edemez o banka :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Baylas;408707
...Siz bankaya değilde onları size mahkum etmek daha iyidir ;)
Malî güç olduktan sonra her türlü maymun edilirler de, işte ... ... ...

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;408728
Malî güç olduktan sonra her türlü maymun edilirler de, işte ... ... ...

Çok değil abi herbirine 2000 TL yatırmıştım zamanında ki batan imar bankasında da param gitti benim. Vadelide kalıyor sürekli bu sayede kredi kartları limitleri de yükselmiş oluyor. Bende bütün ticari işlerimi kredi kartlarım ile yürütüp bankadan puanları topluyorum ay sonuda depomu fullüyorum puanlar ile.
Aslında kredi kartı kullanmayı bu yüzden seviyorum kolay kolay nakit ödeme yapmam taksitli de almam bu yüzden.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende hemen kapatayım diyeyim belkide banada kıyak yaparlar belli mi olur,alayının dini imanı para..bankalar zaman zaman milyar dolar kar açıklıyorlar boşuna değil.milleti keriz yerine koyuyorlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;408725
Abi seninle baş edemez o banka :)
:hanz::xx::kat::++:

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok yükleniyorsunuz, içlerinde iyi niyetliler de çok var.
baksanıza mesela bayramda ihtiyacı olana bayram kredisi veriyorlar..
amcanızdan isteseniz bazan alamazsınız,
ama elin oğlu dediğimiz adam gelmiş size kredi açıyor,
borcunuzu öteliyor, alışverişinize yardım ediyor
insanlık ölmemiş; umutsuz olmayalım...
lütfen...:eek:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;408767
çok yükleniyorsunuz, içlerinde iyi niyetliler de çok var.
baksanıza mesela bayramda ihtiyacı olana bayram kredisi veriyorlar..
amcanızdan isteseniz bazan alamazsınız,
ama elin oğlu dediğimiz adam gelmiş size kredi açıyor,
borcunuzu öteliyor, alışverişinize yardım ediyor
insanlık ölmemiş; umutsuz olmayalım...
lütfen...:eek:

Abi bunu okurken bankalara hayır kurumu gözüyle baktım bi ara sayende :)