škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

60.000 bakimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

60.000 bakımı ıcın daha once sakarya otokur a gıdıyordum ama sımdı bursa bolgesındeyım sertepeye gıdecegım servıs hk da tecrubesı olan varmı yada bır tavsıyesı olan.

Ayrıca fiyat olarak 1050 gibi fıyat verdıler. bır ındırımde uygulamıyorlar onerınız nedır?
Ayrıca balatalardan ses gelıyor gıbı genelde uzun yol kullanmıs olmama ragmen.Normal sartlar da kucuk bır sehırde yasayan uzun yolu cok olan kısının balata omru ne olur? Bırde balataları on arka takım mı degısır yoksa sadece on degısımı yeterlı olur mu acaba?

diğer sorunlarım.

- Direksiyonu sağ\sol tam cevırdıgımde TIK dıye bır ses gelıyor normal mıdır?
- Bırde kasıslere ve cukurlara gıtınce esneme esnasında on taraftan gırc gırc bır ses gelıyor bu neden olur?

sımdıden ılgınız ıcın tesekkur ederım.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;636124
Merhaba Arkadaşlar,

60.000 bakımı ıcın daha once sakarya otokur a gıdıyordum ama sımdı bursa bolgesındeyım sertepeye gıdecegım servıs hk da tecrubesı olan varmı yada bır tavsıyesı olan.

Ayrıca fiyat olarak 1050 gibi fıyat verdıler. bır ındırımde uygulamıyorlar onerınız nedır?

Ayrıca balatalardan ses gelıyor gıbı genelde uzun yol kullanmıs olmama ragmen.Normal sartlar da kucuk bır sehırde yasayan uzun yolu cok olan kısının balata omru ne olur? Bırde balataları on arka takım mı degısır yoksa sadece on degısımı yeterlı olur mu acaba?

diğer sorunlarım.

- Direksiyonu sağ\sol tam cevırdıgımde TIK dıye bır ses gelıyor normal mıdır?

- Bırde kasıslere ve cukurlara gıtınce esneme esnasında on taraftan gırc gırc bır ses gelıyor bu neden olur?

sımdıden ılgınız ıcın tesekkur ederım.

Gıcırtı salıncak burçlarından geliyor garanti olmasına rağmen skoda garantiye sokmıyor bu durumu. Ama vw garanti gittiği halde iyi niyetten %70 indirimle değiştiriyor. Bende 60 bin bakımına götürücem bujilerde değişiyor ondan o fiyat İstanbul'da 1100 aşağısına yapan Yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Smtglr;636130
Gıcırtı salıncak burçlarından geliyor garanti olmasına rağmen skoda garantiye sokmıyor bu durumu. Ama vw garanti gittiği halde iyi niyetten %70 indirimle değiştiriyor. Bende 60 bin bakımına götürücem bujilerde değişiyor ondan o fiyat İstanbul'da 1100 aşağısına yapan Yok

TDI da bujı degısımı dıye bırsey yok dıye bılıyorum bırtek mozot fıltresımı bısey degısıyormus sanırım ektra olarak.

Uzatma garantı var eger uzatma garantıye gırmezse ıptal ederım parasını alır yaptırırım ozaman ole sacma sey olmaz sanırım.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;636144
TDI da bujı degısımı dıye bırsey yok dıye bılıyorum bırtek mozot fıltresımı bısey degısıyormus sanırım ektra olarak.

Uzatma garantı var eger uzatma garantıye gırmezse ıptal ederım parasını alır yaptırırım ozaman ole sacma sey olmaz sanırım.

Bendeki 1.2 tsi octi.buji var yani bende [emoji23] 1-2 ay önce 1100 tlye tdi passat bakım yaptırdık. Ben 12.000 km den beri bu ses için uğraşıyorum alt takım garantiye girmiyor vs alt takımda sorun yok bu senin yaptığın aracın kronik sorunu leondada var octidede var passattada var biliyorsunuz bunu peki neden vw değiştiriyor ikiletmeden dediğinde vw abi o Diyorlar [emoji23] doğustan aveke kadar hepsiyle görüştüm. Avrk dedi 1 kez değiştik oda süperb daha 1000 kmdeydi falan dediler. Ama vw olunca işler değişiyor hiç uğraşmıyorsun skoda ve vw farkı orada ortaya çıkıyor