škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bir bu eksikti bu Škoda çılgın

DDŞ · 13 · 4060

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-sanayi-endustri-makineleri-tos-skoda-cap-torna-1400-mm-x-8600-mm-1990-model-160382535/detay

kesinlikle yeni konu açılması gerekliydi diye düşündüm ve açtım.

araba tır traleybus gemi motorundan sonra torna tezgahı da varmış bizim çeklerin. tos la beraber üretim sanırım. adamların yapmadığı iş yok. sonra neden skodaya biniyosun. binerim arkadaş.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu skodayı sahiplendiğimiz kadar hiçbirşeyi sahiplenmedik. nasıl birşeydir arkadaş :D

Almanyada skoda marka pisiklet gördüm alıp eve getiresim geldi valla

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oha artık lebron james :D

çok param olursa üzerinde Škoda yazan herşeyden birer tane alıcam sanırım Škoda koleksiyonu yapıcam :D

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kayseri hava ikmal komutanligimda da skoda marka bohrwerk tipi buyuk bir freze var :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında garip gelecek, ancak Skoda markası 1859 yılında ağır silah üretimi ile hayata başlamış.

http://en.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Works

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: mustklc;488931
Şu skodayı sahiplendiğimiz kadar hiçbirşeyi sahiplenmedik. nasıl birşeydir arkadaş :D

Almanyada skoda marka pisiklet gördüm alıp eve getiresim geldi valla

Skoda Türkiye'nin genel müdürü,skoda bisikletleri getiricem hemde sırf prestij için ucuza getiricez vs diyordu :ok:
Belki ocaktan sonra getirebilirler ama çok heveslenmeyin çünkü skoda bisikletleri bayağı ünlü ve kron vs gibi markaların 500-600 olduğu bir pazarda 800 den başlar diye düşünüyorum(disk fren vs vardır umarım :D )

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda araç alıpta beğenenler skoda ile devam ediyor yok değilse bi şeklde içine sinmediyse hemen değiştiriyor.Ama bende hastalık yaptı.Ne bileyim tairifini yapamayacağım bir duygusallık bu.Ama kallavi bi keşim olsa aklımdan audi a6 2010 model makyajlı kasaya bayılıyorum.

O bir karizma!!!!
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Škoda bir tutkudur. Açık ve net, param olsa düşünmeden alacağım modellerden ikisi Octavia ve Yeti...
Fabia'dan itibaren škoda tercihim olur.

Başka markalarla maceraya gerek yok,..

Bir de markanın bendeki duygusu farklı. Sahip olduğum ilk skoda ile ne arkadaşlıklar kazandım bu site sayesinde.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;489814
Škoda bir tutkudur. Açık ve net, param olsa düşünmeden alacağım modellerden ikisi Octavia ve Yeti...
Fabia'dan itibaren škoda tercihim olur.

Başka markalarla maceraya gerek yok,..

Bir de markanın bendeki duygusu farklı. Sahip olduğum ilk skoda ile ne arkadaşlıklar kazandım bu site sayesinde.

di mi abi mesela ankaraya bi yolunu düşürüp de arkadaşlarını görme zaten hiç :D

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen arkadaşlar skodayı bilen alır alan vazgeçemez bizde 3 bir tanede amcamda olmak üzere 4 skoda var ve babamın dediği söz aynen şöyle.ben artık başka arabaya binmem..bi ara zarf attım dedim alayım bi fulence içi geniş falan diye.verdiği cevap aynen şu: ben fabiamı onunla değişmem git kendine al.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ah ah Skoda demeyin artık :D Şaka bir yana Fabia bağımlılık yaptı bana. Satarken ağladığımı hatırlıyorum :( ve Skoda ailenin ilk Reno dışında farklı üyesiydi. Artık Vag'dan vazgeçmem.