škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 1,4 16 valf 101 beygir bbz motor lpg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracıma hangi lpg kitini taktırmamı tavsiye edersiniz

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben atiker taktirdim, rolantide stop etme problemi yasiyorum. Bilemiyorum belki usta kaynakli da olabilir.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lovato tavsiye ederim ben. ancak atiker gold seri kullanan ve memnun kalan arkadaşlarımız da var forumda :)

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;570775
1001 beygir mi?

101 sıfır fazlaliği var :):):)

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Atiker veya brc tavsiye ederim ben atiker taktırdım sıfır sıkıntı.

Çevrimdışı asigolu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben 68 beygirliğe vikars taktırdım sorun yaşamadım marka dan daha çok usta önemli yoksa en pahalı kiti taktırsan usta iyi olmadıktan sonra hasta eder seni

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bizdede aynı aractan vardı bbz kodlu. atiker taktırdık hic bi sıkıntı yasamadık 2 sene yakıtıda iyiydi memnundum.ama atikerin 2 versiyonu var  pahalı olanından taktırmıstık

Çevrimdışı bluenight

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;571191
bizdede aynı aractan vardı bbz kodlu. atiker taktırdık hic bi sıkıntı yasamadık 2 sene yakıtıda iyiydi memnundum.ama atikerin 2 versiyonu var  pahalı olanından taktırmıstık

hocam sizin aracta da yag eksiltme oluyor muydu
siz hangi yag kullanıyordunuz

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet 101 lik fabialarda yag eksiltme oluyor hatırı sayılır cinsten ama ogrendigim kadarıyla yagı yakmıyor sadece soguturken falan buharlasmayla yok oluyormus diye birkac kisiden duydum. uzun yolda daha cok yag yakma oluyor biz 2 bin km lik tatil sonucu muhtemelen yarım litre gidiyordu yaz ayında. ben yag alırken 2 tane 4er litre alıyordm nede olsa yag eksiltme oluyor dye. 1er litrelikle daha pahalıya cıkıyor. yada 7 litreliklerden al alırken. ben mobil kullanıyordum

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dikkat ettim de kimse kolay kolay "Benim arabam yag eksiltiyor" diyemiyor. Herhalde arabasinin adinin cikmasini istemiyorlar. Ama bir yonden de haklilar cunku bizim milletimize yok bu yag yakmiyor, eksiltiyor desen de pek anlayacaklarini zannetmiyorum. Benim arabadaki yag eksiltme durumunu efe skodadaki bir ustaya anlattim; o bile hic orali olmadi, o kadar eksiltme olmamali dedi. Halbuki bbz motor kullananlardan cesaret edip ne kadar eksilttigini yazanlar genelde ayni miktari yaziyorlar.