škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bir kaç soru ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi akşamlar
 1.4 dizel yada 1.9 dizel araclarınızda hararet 90 a ulaştıktan sonra rolantide durdugunuzda anlıkta hangi degeri görüyorsunuz?
 2. olarakta kapıları kumandadan acmaya bastıgımda her kapıdan ses cıkıyor iç ışık yanıp sönüyor ama kapılar acılmıyor tekrar basıyorum acılıyor başına gelen yada sebebini bilen varmıdır şimdiden teşekkür derim

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
0.5 - 0.6 - 0.7 gibi gösteriyor anlık.
Kapılara kodlama yapılmış olabilir belki veya çok farklı bir şeyde çıkabilir.

Çevrimdışı BerkayK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 htp farlar ve bilimum elektrik tüketecek ekipmanlar kapalı konumda ise anlık değer 04-03 e inip cıktıgı oluyor. Far, teyp ve kalorifer açıksa 05-06

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben enjektörlere bakım yaptırdım lifter feln degiştirdim rolantide 0.6 duran anlık oldu 1.1 enjektörcüyede acılıyomu bu enjektörler demiştim evet ama cok yakar dedi tmm yapmayalım dedim ama yapmış herlde :D

Çevrimdışı BerkayK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Buraksaglam;559305
ben enjektörlere bakım yaptırdım lifter feln degiştirdim rolantide 0.6 duran anlık oldu 1.1 enjektörcüyede acılıyomu bu enjektörler demiştim evet ama cok yakar dedi tmm yapmayalım dedim ama yapmış herlde :D

Alışır belki hocam :D ben bi ara cok takmıştım o değere bakımda yağı değiştirince baya farketti (5-30 castrol tam partikül)

edit: Bujilerde büyük etken