škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.4 lpg çok kararsızım.

SrTyS · 23 · 4358

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;546590
Hocam 25 bin kmdir aynı motoru hergün bilare lpgli kullanıyorum dedim hala neden yüksek fiyat vermek çabasındasınız? Atiker gold kit sorunsuz uyumlu üstüne verdiğiniz her para haram 2250-1400=850₺. Benim aracım ankarada 850 liraya 5000km yol yapıyor sizinkide düzgün kullanırsanız yapar. Boşa değil mi bu para

Atiker konusunda ön yargılarım var burada nerdeyse büfede takacaklar. Sizin yorumunuza güveniyorum ama sağlam usta bulma konusunda şüpheliyim atiker konusunda.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SrTyS;546592
Atiker konusunda ön yargılarım var burada nerdeyse büfede takacaklar. Sizin yorumunuza güveniyorum ama sağlam usta bulma konusunda şüpheliyim atiker konusunda.

Düz atiker kit bizim araçlara fazla çiğ geliyor. Gold kit sürekli beyinden aracın benzin verilerini okuyup gaza da sürekli ayar veriyor. Ankara ekininden çoğu arkadaş aracımı uzun süreler kullandı rolla bile çıkan oldu. Lpgli olduğunu bilmeseler hayatta fark edemezlerdi. Brc lovato prins takan usta atiker de takar biraz ısrarcı olursanız takacaklardır. Ancak usta gerçekten en az kit kadar önemli

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yarın usta tavsiyesi alacağım ona göre karar vereceğim inşallah. Yardımlarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı elektron52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım da 1.4 85 hp 2011
yaklaşık 25 bin km dir lpg kullanıyorum. Bence hiç düşünme. Korkmadan gaza basmanın keyfini yaşa. Benim aracımda lovato var. yağlamalı değil. hiçbir sorun yaşamadım. Performans olarak pek bir fark yok.

Çevrimdışı Buhar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün lovato obd 2 taktırdım aracıma hayırlısınla. 40 km yol gittim gazla değişen hiçbirşey yok sanki. Titiz olduğumdan baktım her işlem yapılırken usta sağolsun nerde ne yapıyorsa anlattı.7 saat sürdü üşüdüm biraz ama ne yapalım mal canın yongası. Yardımcı olan arkadaşlarıma çok teşekkürler uykumu kaçırana kadar düşünmeme hiç gerek yokmuş aslında :D

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bende lpg takılırken arabanın başındaydım. Yedek lastiğin takıldığı çıkıntı flexle kesilirken içim gitti.

Çevrimdışı SrTyS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet4283;547266
Hayırlı olsun. Bende lpg takılırken arabanın başındaydım. Yedek lastiğin takıldığı çıkıntı flexle kesilirken içim gitti.

Teşekkür ederim. Arabasını ne kadar sevdiğini bir kez daha anlıyor insan. Yedek lastik bagajımı tamamen kapladı ince olandan mı alsam acaba diye düşünüyorum fazla masrafta yapmak istemiyorum. Uzun  bir süre böyle gezerim herhalde.