škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Rs Yapma.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06VRU31

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam 2005 A5 kasa octavia aracım var.. aracı ön arka komple RS yapmak istiyorum. Servisten parçaları sordugumda yaklasık 3500 Tl maliyet çıkardı.. Bunu servis harici başka bi yerde daha ucuza yaptırma imkanımız var mı ? Ankarada yaşıyorum... yardımcı olursanız sevinirim..

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış anlmayın ama bir kıssa ile naçizana fikrimi söylesem umarım sorun olmaz;''katrandan olmaz şeker,olsada cinsine çeker''derler.Aracınızı Rs yapmaya çaba ve masraf yapacağı  satıp Rs almak daha kolay değil mi?

Çevrimdışı 06VRU31

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;473848
Yanlış anlmayın ama bir kıssa ile naçizana fikrimi söylesem umarım sorun olmaz;''katrandan olmaz şeker,olsada cinsine çeker''derler.Aracınızı Rs yapmaya çaba ve masraf yapacağı  satıp Rs almak daha kolay değil mi?

güzel bir düşünce fakat Rs sahibi olmak istemiyorum ki.. Aracımdan son derece memnunum.. 8 senedir bendeki bir araç herseyni biliorm tum bakımlarını ben yaptırdım..Simdi tutup bunu satıp temiz RS aramak istemiyorum ki piyasada brkac adet var ztn.. Amacım hız falan yapmak da değil.. sadece goruntusunu istiyorum.. Yakıt yönunden de RS i karsılayamam ztn..

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06VRU31;473854
güzel bir düşünce fakat Rs sahibi olmak istemiyorum ki.. Aracımdan son derece memnunum.. 8 senedir bendeki bir araç herseyni biliorm tum bakımlarını ben yaptırdım..Simdi tutup bunu satıp temiz RS aramak istemiyorum ki piyasada brkac adet var ztn.. Amacım hız falan yapmak da değil.. sadece goruntusunu istiyorum.. Yakıt yönunden de RS i karsılayamam ztn..

O halde bana ALLAH kolaylık versin demek düşer,umarım aracınızı tam gönlünüzdeki gibi modifiye edersiniz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer maddiyat sınırlı ise ve de sadece görüntü sizi tatmin edecekse tampponların detaylı fotoğraflarını plastik- tamponculara göstererek replika bir vRS tamponu (tabii ki tamponcunun kendi yorumlarını ve tasarımlarını eklemeden)  yaptırabilirsiniz, daha ucuza malolacağı garanti...4 de 17'' jantla iş bitirirsiniz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece ön arka tampon ve spoilerı montaj boya hariç alın sanayide biyerde taktırırsınız. muhtemelen 3500tl nin büyük kısmını jantlar tutuyor.jantları da vrs jantı olmayıversin ucuza kapatın işi :D bir de ankarada 2 adet yetkili var ikisinden de ayrı ayrı fiyat alın.

Çevrimdışı 06VRU31

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ahh hocam keşke öyle olsa bu fiyat servisin verdiği sadece tamponlar + spoiler fiyatı =) jant dahil değilmiş =)

Alıntı yapılan: DDŞ!;473941
sadece ön arka tampon ve spoilerı montaj boya hariç alın sanayide biyerde taktırırsınız. muhtemelen 3500tl nin büyük kısmını jantlar tutuyor.jantları da vrs jantı olmayıversin ucuza kapatın işi :D bir de ankarada 2 adet yetkili var ikisinden de ayrı ayrı fiyat alın.

Çevrimdışı 06VRU31

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
en mantıklısı bu bencede..  şuan yaz okulundayım bitireyim araştırmasını yapıp  bi şekilde yaptıracağım inşallah kafaya koydum =)) ilginiz icin de sağolun ..

Alıntı yapılan: Engin E.;473913
Eğer maddiyat sınırlı ise ve de sadece görüntü sizi tatmin edecekse tampponların detaylı fotoğraflarını plastik- tamponculara göstererek replika bir vRS tamponu (tabii ki tamponcunun kendi yorumlarını ve tasarımlarını eklemeden)  yaptırabilirsiniz, daha ucuza malolacağı garanti...4 de 17'' jantla iş bitirirsiniz...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;473941

7-8 sene önce ön tamponum kırıldığında, kasko ''değişim'' yazmıştı, ''farkını vereyim, rs takın'' dediğimde fark neredeyse yok gibiydi (150-200 gibi) ama stoklarda olmadığından 1,5-2 ay beklemek gerektiği anlaşılınca vazgeçmiştim.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)