škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşlar octimle ilgili yardımlarınızı bekliyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba öncelikle foruma yeni kayıt oldum sayılır ve kayıt olma sebebim olan ilginç sorunuda burada size açıyor ve yardımlarınızı bekliyorum benim 2011 model 1.6 mpı ambition octaviamın 4 camı birden belirli olmayan aralıklarla inip kalkıyor ve bu olaya yetkili serviste dahi bir çözüm bulunamıyor konyada gezmediğim oto elektronikci kalmadı bi kalkıyorum arabanın 4 camı'da sabah işe gittiğimde inmiş oluyor ve inanamıyıcaksınız geçen içine bi kedi girmiş pati izlerini buldum fotoğraflarını çektim servise gösterdiğimde bana yedek araba verip eve gönderdiler şimdi araba serviste sizinde önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabanıza sonradan alarm, cam kaldırma kiti vs. bağlanmadıysa, sorun ''konfor ünitesi''nde çıkacak, bilgisayarlı arıza sorgusu ile bulunamazsa onarımı zor, değişimi sonrası sorun kalmaz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim yaklaşık saat 18:00 gibi arabayı almaya servise gittim adamlar arabanın (adını unuttuğum) bir parçanın değiştirildiğini ve senkronizasyon için yedek anahtarı vermem gerektiğini söylediler bende yanımda olmadığını söyleyince bir hafta sonra kontrole gelmemi ve o zaman yedek anahtarı getirmemi söylediler ya değilse çalışmazmış inşaallah sorun çözülmüştür...