škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia alayım mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drmkry

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar
biraz incelemeden sonra ambition optimal paketli 1.6 mpi octavia almaya karar verdim.bugün sabah takasta 7.300 lira indirim yapıldığını görünce bayiyi aradım ama şu an kullandığım 97 model 3.18is ile takas yapamayacağını 3.20 olsa yapabileceğini söyledi.sebep olarak da 3.18islerin ağır satıldığını öne sürdü.yakında octavia kasa değiştirecek diye duydum.sizce ısrar etmeye değer mi.yada ısrar etsem arabamı piyasasının biraz fazla altına versem kabul ederler mi

teşekkürler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aracı kendiniz satmayı deneyin, daha iyi olur, değerine gider

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Takas olayına kısaca değineyim. Aracınızı 7.300 TL altına sayarlar. Böylece takas indirimi gerçekleşmiş oluyor. İrfan beyin dediği gibi kendiniz satın sonra gidin pazarlığınızı yapın takas indirimi filan hikaye.

Çevrimdışı mustaferbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu optimal ambition hakkında skoda sitesinden daha fazla açıklayacak arkadaş varmı acaba bilgi olarak. özelliklerini merak ediyorum, 2001 vectrayı satıp octavia almak istiyorumda. lpg de sorun yaşatmaz sanırım mpı motorlar tam uyumlu olduğu söyleniyor.

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustaferbil;385921
bu optimal ambition hakkında skoda sitesinden daha fazla açıklayacak arkadaş varmı acaba bilgi olarak. özelliklerini merak ediyorum, 2001 vectrayı satıp octavia almak istiyorumda. lpg de sorun yaşatmaz sanırım mpı motorlar tam uyumlu olduğu söyleniyor.

benim arkadaşımda var optimal özel olarak sormak istediginiz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım. mpı motorlar lpg ye uyumlu