škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 doblo premiodan 2012 octavia active geçelimmi

120l_ · 11 · 4194

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 120l_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar bizim 2010 doblo premiomuz var ticari araç almayı ailede annem çok istedi annemde söyle bir düşünce var tavanın yüksek olunca daha rahat hissediyor ama şu anda annemde doblodan soğudu babamın şirket arabası renault symbol ona bindiğinde tavanı çok basık diyor rahat edemediğini söylüyor haksızda değil en nihayetinde symbol ilk arabamız skodaydı şimdi bende skoda octavia düşünüyorum illaki doblo gibi değil ama yinede octaviada bir ferahlık hissedermi symbole göre zaten segment farkı var ama kendi segmetlerine göre octavia nasıldır.
şöyle düşüneceksiniz ticariye alışmışsa binekte rahat edemez diye ama vaz geçti artık tavan vs bakımından rahat edebilirmi octaviada
Active1.6 TDI CR 105 HP Active1.6 TDI CR 105 HP alırsak active 1.6 tdi cr 105 hp alabiliriz full doblodan skoda active geçmeye değermi ? 2. el düşünmüyoruz

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu yeni dobloladansa bence active octaviaya geçme.insan dobloda bulduğu donanımı sıfır aldığı octaviada bulamazsa üzülür.ama donanım mesele değil sonradan bi çelik jant bir sis farı birde cc kol takarım diyorsan olabilir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Sizin asıl amacınız ferah lık, Octavia kullanmış biri olarak ferah lıkta  çok iyi olduğunu söyleyebilirim

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doblodan sonra hiç bir aracın valideyi kurtarabileceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu soruya cevap verebilecek kisi anneniz. Onu yaniniza alin, en yakin Skoda bayisine gidin, Octavia icin test surusu yapmak istediginizi soyleyin, annenizi bindirin arkaya ve ona sorun rahat edip etmedigini. Sonra donup dusunursunuz donanim uygun mu, rakam uygun mu, yakit uygun mu diye.

Ben yerinizde olsam Yeti ve Roomster'da denerdim gitmisken. Anne hangisinden memnun kalirsa oradan devam.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: Muhlis OZTURK;386455
Bu soruya cevap verebilecek kisi anneniz. Onu yaniniza alin, en yakin Skoda bayisine gidin, Octavia icin test surusu yapmak istediginizi soyleyin, annenizi bindirin arkaya ve ona sorun rahat edip etmedigini. Sonra donup dusunursunuz donanim uygun mu, rakam uygun mu, yakit uygun mu diye.

Ben yerinizde olsam Yeti ve Roomster'da denerdim gitmisken. Anne hangisinden memnun kalirsa oradan devam.

Bende yeti var arkası çok rahat değil Yada ben uzun olduğumdan bana rahat gelmiyor:krk:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doblo'dan sonra pek iyi gelmez kanımca...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hakantunatr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir kere doblo ile octavia arasında sınıf farkı var.Ticari araç ile binek aracı karşılaştırıloruz.Eğer alacaksanız dobloyu aratmayacaktır.Bende Octavia Classic var ve doblo almak aklımın ucundan geçmez...
Tercih sizin...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Feridun;385262
Doblodan sonra hiç bir aracın valideyi kurtarabileceğini sanmıyorum.

Bence çok yanılıyorsunuz,bende şuan dobloda var,octavyada.Anne dahil kimse dobloya binmek istemiyor,konfor,rahatlık vede emniyet hepside octavyada mevcut.Uzun yolda özellikle doblo gibi yüksek araçlar belli bir hızdan sonra hiçte güvenli değil..