škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir düğme????????

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şöför kapısı ile arka kapının ortasındaki diregin iç tarafında BİR TUŞ VAR NE İŞE YARADIGINI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Emniyet kemeri aparatının üzerinde yer alıyorsa, kemer yükseklik ayarına ait olabilir.:hmm::blm:

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;346379
Emniyet kemeri aparatının üzerinde yer alıyorsa, kemer yükseklik ayarına ait olabilir.:hmm::blm:
yok biraz daha aşagıda koltuğun tam yanında kullanma kılavuzunda yazıyodu ya yanlış hatırlamıyosam aracı çekerken kullanılıyodu bir daha kontrol ediyim ben

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O sütunda airbag yazıları oluyor, eğer perde airbag yoksa yazısız bir düğme oluyor

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar buldum şimdi araç içinde insan yada hayvan varsa bunu algılayıp alarm çalmasını saglayan düğme imiş. bu octavıya beni hala hayrete düşürüyor iyiki almışım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 06smmm;346388
arkadaşlar buldum şimdi araç içinde insan yada hayvan varsa bunu algılayıp alarm çalmasını saglayan düğme imiş. bu octavıya beni hala hayrete düşürüyor iyiki almışım.

İç gözlem sensörü, eskiden tavanda kabin lambası önünde olurdu gibi hatırladım

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yenilerde dediğiniz yerde bi kez başıma öyle bi durum geldi :)

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kullanma kılavuzunun 44. sayfasında açıklaması var araç içi denetimi iptal ediyo galiba

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;346388

Algılayan sensörler ön okuma lambalarının orda. Bahsettiğiniz düğme ile kapatabiliyorsunuz.

Çevrimdışı drfatihuzunkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;346377
arkadaşlar şöför kapısı ile arka kapının ortasındaki diregin iç tarafında BİR TUŞ VAR NE İŞE YARADIGINI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ..

Düğmenin kullanımı ile ilgili bir püf noktası var. Sensörü devre dışı bırakmak için şoför kapısının açık olması gerekiyor. Yani kapıyı açın, düğmeye basın. Kırmızıdan sarıya döndüğünü göreceksiniz. Sistem bir sonraki kapı açıp kapamada ilk haline dönüyor.