škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

mp3 çalarda araç grafiği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 2009 octavya elegance sahibiyim geçen bir fotoğrafta gördüm.Bizim araçların gösterge içerisindeki araç resmi (kapı açılınca çıkan araç resmi) mp3 çalarda da vardı varsa böle bir özellik nasıl etkinleştirebilirim..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;328928
arkadaşlar 2009 octavya elegance sahibiyim geçen bir fotoğrafta gördüm.Bizim araçların gösterge içerisindeki araç resmi (kapı açılınca çıkan araç resmi) mp3 çalarda da vardı varsa böle bir özellik nasıl etkinleştirebilirim..

O dediğiniz park sensörlerinin uyarısı olmasın? :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;329208
dün bakarken buldum:)

bizi de bilgilendirseniz?

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçen akşam aracın mp3 le ugraşırkan bir özelliğin off oldugunu gördüm on yaptım açıldı:))) belki şansa oldu ama oldu...

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06smmm;330380
geçen akşam aracın mp3 le ugraşırkan bir özelliğin off oldugunu gördüm on yaptım açıldı:))) belki şansa oldu ama oldu...

teyiple ugraşırken mi açtınız yoksa maxsidotla ugraşırken mi açıldı? bide ben tam anlamadım şuan sizde kapılar açılınca orta konsoldaki ekranda gösteriyo mu?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz klasik olacak ama; ''Resim isterük!''
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Db1

• Ziyaretçi
Ben hala daha neyin acildigini anlamadim. Hem yol bilgsayarini karistirdim, hem de teybi oyle bir menu bulamadim. Arac elegance model octavia.

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;330908
Ben hala daha neyin acildigini anlamadim. Hem yol bilgsayarini karistirdim, hem de teybi oyle bir menu bulamadim. Arac elegance model octavia.

bende tam anlamadım :) konuya biraz daha açıklık getirebilir miyiz?

Çevrimdışı 06smmm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen satilik bir aracin resmini koymuştu arkadaş orda mp3 çalarada araba resmi gözüküyordu (orta konsolda göstergelerin orda var zaten) bende neymiş derken mp3 çalarla ugraşirken açtim özellik arka park sensörü vitesi geri takinca mp3 çalarda araba resmi çikiyor ve geri yaklaştikça aracin hangi taraftan yaklaştigini gözteren çizgiler çikiyor olay buydu:)))))

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06smmm;331247
Arkadaşlar geçen satilik bir aracin resmini koymuştu arkadaş orda mp3 çalarada araba resmi gözüküyordu (orta konsolda göstergelerin orda var zaten) bende neymiş derken mp3 çalarla ugraşirken açtim özellik arka park sensörü vitesi geri takinca mp3 çalarda araba resmi çikiyor ve geri yaklaştikça aracin hangi taraftan yaklaştigini gözteren çizgiler çikiyor olay buydu:)))))

Park sensoru varsa bundan dogal ne var anlamadim ben.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım müzik sisteminde park sensörü görüntüsüne şaşırmış olabilir, 2004 den sonraki RCD lerde bu özellik var.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)