škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lanettt xenonnnn.. :(((

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar....Çarşamba Günü Aksaraydan Selum Marka Gold serisi 8000 K Zenon taktırdım..3 gün sonra sağ far kesti....Az önce gittim. Sağ beyin normal seri ile değiştirildi...Aksaraydan daha topkapıya geldiğim anda aynı far tekrar kesti...Takan arkadaş bu xenon yerine Wolsvagen grubuna uyumlu Space yi önerdi...Space ile ilgili görüşleriniz nelerdir...Veya başka marka veya çeşit neleri önerebilirsiniz...Şu arabayı satana kadar en az bir yıl hiç sorunsuz ve berrak kullanabileceğim bir zenon olsun..Akşama taktırmalıyım gına geldi artık midem bulandı.. Çok acil help me pleasee...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adigecale17;325433
Merhaba Arkadaşlar....Çarşamba Günü Aksaraydan Selum Marka Gold serisi 8000 K Zenon taktırdım..3 gün sonra sağ far kesti....Az önce gittim. Sağ beyin normal seri ile değiştirildi...Aksaraydan daha topkapıya geldiğim anda aynı far tekrar kesti...Takan arkadaş bu xenon yerine Wolsvagen grubuna uyumlu Space yi önerdi...Space ile ilgili görüşleriniz nelerdir...Veya başka marka veya çeşit neleri önerebilirsiniz...Şu arabayı satana kadar en az bir yıl hiç sorunsuz ve berrak kullanabileceğim bir zenon olsun..Akşama taktırmalıyım gına geldi artık midem bulandı.. Çok acil help me pleasee...

Space iyi markadır forumda sorunsuz kullanan çok kişisi var:ok:

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;325436
Space iyi markadır forumda sorunsuz kullanan çok kişisi var:ok:

Teşekkür ederim arkadaşım...İst- Gaziosmanpaşa ve B.paşa bölgesinde satan ve montaj yapan var mıdır acaba??

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Diğer arkadaşlardan da acil destek bekliyorum...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahkanotomotiv.com/
İletişim ve adres bilgisi sayfanın altında yazıyor, Avrupa yakasında olduğu için rahatta üstelik sizin için, forum sponsorumuz aynı zamanda yukarda bakarsanız göreceksiniz. Her derdinize deva olurlar, gidin görüşün mutlaka derim :) çiçek gibi yaparlar size.

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;325455
http://www.sahkanotomotiv.com/
İletişim ve adres bilgisi sayfanın altında yazıyor, Avrupa yakasında olduğu için rahatta üstelik sizin için, forum sponsorumuz aynı zamanda yukarda bakarsanız göreceksiniz. Her derdinize deva olurlar, gidin görüşün mutlaka derim :) çiçek gibi yaparlar size.

Şu an arıyorum... teşekkürler...

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adigecale17;325457
Şu an arıyorum... teşekkürler...

Servis Müdürü Serkan Bey ile görüştüm...Güzel şekilde ilgilendi sağolsun. En kısa zamandı uğrayacağım inşallah...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: adigecale17;325465
Servis Müdürü Serkan Bey ile görüştüm...Güzel şekilde ilgilendi sağolsun. En kısa zamandı uğrayacağım inşallah...

2 kere sorunsuz kit takıldı orada, hiç üzülmediğim bir servis noktasıdır :ok:

Uzun süredir giderim servise, bakıma ya da sadece sohbete  ;)

Çevrimdışı adigecale17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;325471
2 kere sorunsuz kit takıldı orada, hiç üzülmediğim bir servis noktasıdır :ok:

Uzun süredir giderim servise, bakıma ya da sadece sohbete  ;)

18,00 de çıktığı için çıkış saatlerim çakışıyor..İzin alamassam yarın sbhtan gideceğim artık..Teşekkürler İrfan kardeşim..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forum kardeşliğidir bu ilgi alakaya sebeb olan.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ