škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Krom Egsoz Ucu

Zuzu · 9 · 4400

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zuzu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

Ben 2011 Octavia 1.4 Tsi+DSG aracıma krom egsoz ucu taktırmak istiyorum. Bu işlemi kendi aracına uygulayan yada bilgisi olan arkadaşlar var ise kendilerinden bilgi almak isterim. Herhangi bir problem ile karşılaştınız mı ? Orjinal parça ücreti ne kadar vs.?

Bu vesile ile herkesin Ramazan Bayramını Kutlarım  :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben favoritime taktım benimki biraz daha sportif olsun diye biraz büyük ve geniş aldım ses yok ama görüntü vardı gayet güzel durdu 2 gün öncede vanalı egzost taktım görüntüye eşdeğer ses çıkıyor simdi :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
150 tl civarında yalnış bilmiyorsam.Çok güzel duruyor

Çevrimdışı Zuzu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim.
Forum üyeleri arasında başka bilgi paylaşabilecek arkadaşlar varsa memnun olurum...

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,4 tsi larda orj olarak çift çıkıs olması lazım eğer öyleyse sahibinden de vw golf yada scirocco diye aratabilirsiniz çok daha uyguna geliyor 2 parça olarak vidalı olanlar da var eğer kesme gerekmiyorsa kendiniz bile takabilirsiniz. 1,6tdi dsg araca sahibim ona çift çıkıs için sorduğumda kaliteli paslanmaz bir egzos 120-150 tl arası montaj dahil fiyat aldım

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;260689
1,4 tsi larda orj olarak çift çıkıs olması lazım eğer öyleyse sahibinden de vw golf yada scirocco diye aratabilirsiniz çok daha uyguna geliyor 2 parça olarak vidalı olanlar da var eğer kesme gerekmiyorsa kendiniz bile takabilirsiniz. 1,6tdi dsg araca sahibim ona çift çıkıs için sorduğumda kaliteli paslanmaz bir egzos 120-150 tl arası montaj dahil fiyat aldım

Bu fiyat servisten aldığınız fiyat mı?

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayır serviste zaten tek çıkış egzosa çift çıkış uç yok diye biliyorum orj parça olarak kaliteli bir egsoz için dısarıdan alınan fiyattır bu

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
"Carub Egzoz ucu 2li BR2162201 Jumbo Bmw Model 2Ad 2162201" böyle bir ürün var ama egzoz çıkışına uyar mı? uysa bile araçta nasıl dudur bir fikrim yok. sadece şunu söyleyim birkaç arabada bu şekilde bir uygulama gördüm sonradan takılan parça dışarda kaldığı için hoş bir görüntü olmuyo egzozu biraz kestirsen bu seferde oradan çürümeye başlar en iyisi değişim zamanını bekleyip çift çıkışlı egzoz uyumlu ise ondan taktırmak.
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı taymaster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ankara şaşmazda aksesuarcıdan vidalı montaj uçlarından taktırdım.20 tl süper oldu...