škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2008 elegance stream mp3 çalar???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar.a5 2008 elegence aracımı yeni aldım.şu aralar mp3 çalar ile ufak bir problemim var. cdleri bazen okuyor bazen okumuyor. aynı cd içindeki bazı bölümleri okumuyor. 10x ile kaliteli cdlere yazdım ama sorun hala devam ediyor. acaba optik temizleyici cd işe yarar mı? bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. teşekkürler.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
CD'nin kalitesiyle alakası yok aslında.
Ben Double Din'i takmadan önce Philips marka CD ile çektiğim parçaları okumuyordu CD çalar , dandik bir CD ile gayet güzel okuyordu , makinanın keyfine kalmış gibiydi sanki :)
Değişik CD'lerden 1'er adet alın öyle deneyin derim , ama sürekli sorun çıkaran CD çalar yada MP3 çalarlarda Optik Temizleyici CD işe yaramaz bence , ama yinede alıp denemekte fayda var ...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peki aniden bir çukura girince falan cd bir süre çalmıyor cd error veriyor bu normal midir?

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
normal olarak bi çalabilsem. çukuru deneyebilirim ama bende hiç tık yok

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şarkının bit hızını 128kb/sn nin altına getirin birde öyle deneyin.Ben öyle yaptım sorun halloldu tabi benim ki mp3 çalmıyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: my_lord;224872
Peki aniden bir çukura girince falan cd bir süre çalmıyor cd error veriyor bu normal midir?

Hiç olmadı bu tip bir şey. Eski taşınabilir Discmanlerde vardı bir zamanlar, sonra onu da hallettiler...

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
128 bit yaptım çalıyo ama kafasına göre. sanırım optik gözü tozlanmış. çala çala düzelecek sanırım.ayrıca antişok özelliği deniyor galiba çukurda falan şarkılar atmıyor.sorunumuz şimdilik çözüldü ama bakalım hayırlısı.bilgilendirme için teşekkürler

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan abi teşekkür edeirm am bende bazen oluyor sonra kendiliğinden düzeliyor.