škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil Yardım....2001 fabia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hsultan3710

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar...
1-Aracım 2001 fabia mpi motor 101bg benim aracımda zincir mi var kayış mı...
-bunların eskidiğini veya değişmesi gerektiğini nereden anlicam...
2-zincir ve kayış fiyatları ne kadar?(set olarak)
3-Ankara da nerede değiştirebilirim
4-Yedek anahtarımın kumandası çalışmıyor...ne yapabilirim...
5-sag kısmında silecek kolunun üzerinde "RESET" tuşu var ne işe yarıyor..
6-Orjinal teybi değiştirmeden teybin alt kısmına usb li teyb taktıracağım...oraya tam olarak uyan bir teyp modeli bulabilir miyim...

ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.....

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlis hatirlamiyorsam kayisli sizin araciniz. 1.4 101hp doch cift egzantrik motor. 80.000de bir degismesi gerekir. Gecmisini bilmiyorsaniz usta acip bakacak bir yorum yapacak koparsa masrafi buyuk olur. Kesin bir fiyat veremiycem size. Ankara sasmaz oto sanayi sitesi 40. Sokakta yüce var (ozel servis) orada gonul rahatligiyla her isinizi yaptirabilirsiniz.

Reset yol bilgisayarini sifirlar uzun basilinca.

Alt kisma istediginiz herhangi bir teybi takabilirsiniz standart teypler oraya uyar ancak gereksiz bi is olur (eger kaset dinlemeyecekseniz) orjinal teybinizi muhafaza ederseniz aracinizin orjinalligi bozulmaz bosu bosuna bi teyp tasimazsiniz arabada hem esya koymaya gozunuz olur.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Htp hariç tüm Fabia'lar kayışlı. Reset düğmesine uzun süre basılı tutarak yol bilgisayarı sıfırlanır . Anahtarın pili bitmemişse yeniden kodlanabilir. Bence eski teybi söküp yerine yeni takabilir veya USB/SD kart adaptörü bağlayarak müzik dinleyebilirsiniz.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teyp çok kolay hatta şu an kampnayali bi ürün var piranha nin 19.90 tl ye ben kullaniyom aynen bahsettiğin şekilde çokta memnunum hatta kendi teybinin ses çikişlarini iptal etmedimki radyoda dinleyebilelim malum dandik teyplerin radyosu çekmiyor...ama dikkat et ayni anda iki teybi açma sakin birinin çikişlari zarar görme ihtimali var.. :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Triger kayışı 90 000 km de bir ya da 4 yılda bir değiştirilir, Hangisi önce dolarsa yani..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hsultan3710

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli bilgileriniz için çok Teşekkürler....