škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDi Octavia Fiyatı Araştırıyoruz (SATIN ALDIK)

Ziyaretçi · 42 · 6576

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;121322
abi madem var adanaya bi sefer yapın.:Dgelin alın arabayı sizin arabayıda özgene bırakın gidin.

ben bu gün yıllık izine çıkıyorum ve dolayısı ile burada olmayacağım. arkadaş ne yapar bilmiyorum.
aslında olabilir ancak sıkıntılar olur kredi işlerinde. ayrıca bizim arabayı kaça almak ister bilemiyorum.
bunları dün konuşmak istiyorduk ancak onlar kendi bayinizden alın dedikleri için iş orada bitti.
piyasada araba olmadığı için bayiler pek ilgilenmiyor, elinde olan varsa kuyruğu dikiyor. sanki hint kumaşı, yarın öbür gün araba zibil olacak müşteri bulamıyacaklar.
zaten arkadaş ben olmasam önceki gün focus dizel titanium alıyordu. ben engel oldum.
focusları bende bir şey zannediyordum, dizel araba da benimde tercihlerimden birisi idi.
arabaya binip inceleyince hayal kırıklığına uğradım. plastik kalitesi vasat, koltukların ergonomisi berbat, benim corsanın ayak bölgesi focustan daha geniş.
corsada şöför koltuğuna oturduğumda ayaklarımı rahatlıkla iki yana doğru açabiliyorum, focusta inkansız.
döndüm arkadaşa oğlum senin octaviayı bölsen böyle 10 tane focus çıkar yürü lan gidelim dedim. tam gaz dışarı çıktık ford'un satış müdürü arkamızdan baka kaldı.
bakalım hayırlısı olmazsa araba piyasaya bir girsin gelişmelere göre hareket ederiz en kötüsü.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nasıl veremezmiş yahu :) ben leonnu almadna önce tüm bayileri aradım hepsinden teker teker fiyat aldımsonra anlaştım fiyatta yolladm evrakları en son aracı teslim almaya gittim:)

kargo yada faxla zaten tüm evraklargönderilip işlem yapılabiliyor sadece arada bir kaç gün geçmesi.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;121388
nasıl veremezmiş yahu :) ben leonnu almadna önce tüm bayileri aradım hepsinden teker teker fiyat aldımsonra anlaştım fiyatta yolladm evrakları en son aracı teslim almaya gittim:)

kargo yada faxla zaten tüm evraklargönderilip işlem yapılabiliyor sadece arada bir kaç gün geçmesi.
aradım şimdi özgen otoyu.kimse öyle diyemez diyor.ben sizi işletme şefimize bağlıyayım diyor.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;121388

benim de çok garibime gitti. ben bu güne kadar eşime, dostuma, kendime değişik illerden 10-15 araba aldım. ilk defa git kendi bayinden al diyen birisini gördüm. arkadaşta şaşırdı.

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;121552
http://www.arabam.com/ikinciel/Ilan/Detay/2606099

şöyle bişi var ikinci elde

Cihangir ilgin için tekrar teşekkür ederim. arkadaş burayı aradı. arabayı 46.000 istemişler.
ben zaten arkadaşa arabanın üstüne 15.000 lira ver demiştim, zaten hakkı da bu rakam.
onlar 17,500 lira istemişler. arkadaş düşünme aşamasında. kendi arabası da sıfır hata bir araba çizik bile yok.
hayırlısı ne ise o olsun diyelim bakalım ne olacak.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2010, 21:00:51 Gönderen: fabialife »

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;121553
aradım şimdi özgen otoyu.kimse öyle diyemez diyor.ben sizi işletme şefimize bağlıyayım diyor.

der, diyemez bilmem ama birisi dedi. o zaman telefona aklı başında birisi bakacak. öyle davranılmasa büyük ihtimalle ellerindeki arabayı alırdık.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi zamanında  bana 51 e 0 2,0 tdi vericekti o bayi kimse o paraya vermiyordu. o bayi ile yüzyüze pazarlık yapmak lazım o zaman çok düşüyorlar.

fabialife

• Ziyaretçi
aradan biraz zaman geçti ama hayırlısı ile dün Adana Skoda Bayi Özgen otodan 2008 FSi yi verip 2011 beyaz TDİ CR oktaviayı aldık.
nasip yine burası imiş, önce bunları aradık Antalyadan alın dediler, sonra Urfa bayisini aradık aracı opsiyonladık ama kredi geciktiği için araba satıldı.
sağ olsun Urfa bayisi de gerçekten esnaf adammış, telefonla irtibat kurmamıza yüz yüze hiç görüşmememize rağmen rağmen arabayı bizim için bir hafta arabayı bekletti.
kredi gecikince biz, daha fazla mağdur olma arkadaş arabayı sat ısrarımızdan sonra sattı.
hala arada bir görüşüyoruz.
kredi işi halloldu, urfa bayisinin elinde araba yok. bir de Adanayı arayalım dedik, telefona sekreter değil de patron çıkınca tabi sekreter gibi Antalyadan alın falan demedi ve sağolsun Mustafa bey çok yardımcı oldu.
telefonla görüşüldü karşılıklı güven üzerine bizim arabayı görmeden ve bizim söylediklerimize güvenerek pazarlık bitti. bütün işler halloldu ve dün akşam üzeri eskiyi teslim edip yeni arabayı teslim alıp Alanyaya döndü arkadaşlar.
söz verdikleri gibi hediye olarak motor koruma, koltuk koruma, ecza çantası, kauçuk paspas vermişler.
Adana Skoda bayisinden Mustafa bey'e hem fiyat konusunda hem de her konuda gösterdiği esnaflık, ve yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum.
kaç tane araba aldığımız, sammiyetimizin olduğu, Antalya bayisinden ne Urfa ne de Adana bayisinin yarısı kadar ilgi görmedik.
aynı şartlarda takas için Urfa bayisinin 19.500 lira istediği, Adana bayisine 20.000 lira üste verdiğimiz araba için Antalya bayisi 24.000 lira istedi. bayi satış müdürü arkadaşların araya girmesi üzerine lütfettiler 23.000 liraya indiler.
daha bir ay önce diğer arkadaşa Antalya bayisinden elindeki oktaviayı verip 60.000 liraya 2010 sıfır 1.4 TSİ Süperb almıştık.
arkadaşların Adana-Alanya arasındaki yaklaşık 500 km.lik gece yolculuğu sonrası ilk izlenimlerini sordum, abi araba senin anlatığından falan daha süper otobanda bir anlık denedim 3. vites 160 km. yaptım araba banamısın demedi, gaza bastınmı koltuğa yapıştırıyor diyor.
yaklaşık 500 km. yolun tamamı  2 kişi klima açık tahminen 200 km.si sürekli virajlı yol araba 4.vitesi zor görüyor; kalanı otoban ve otoyol son sürat kulanmışlar yarım depo mazot yakmış. Tamamen boş depoyu 160 liraya doldurmuşlar.
arabaya adeta aşık oldun diyor arkadaş.

başta Demir olmak üzere ilgilenen ve yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür  ederim.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010, 12:02:51 Gönderen: fabialife »

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;137758
gaza bastınmı koltuğa yapıştırıyor diyor.

hayırlı olsun,kazasız sürüşler nasip etsin allah.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız surusler abi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah...
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

fabialife

• Ziyaretçi
teşekkürler arkadaşlar, Allah hepimize kazasız, cezasız günler nasip etsin.