škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

12000-13000 tl arasi fabia 1.4 mpi ariyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı altunkaynak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
MERHABA ARKADAŞLAR.İLK ARACIMI ALACAĞIM. 12000 İLE 13000 TL ARASI BÜTÇEM VAR.
FABİA 1.4 101 BEYGİR ARAÇ ARIYORUM.TERCİHİM 2001 MODEL VE ÜSTÜ OLABİLİR.150000 KM DEVİRMEMİŞ.MOTOR VE YÜRÜRÜ DÜZGÜN OLMALI,KAPORTADA BOYA OLMASI SORUN DEĞİL YETERKİ DEĞİŞEN OLMASIN.BU KRİTERDE ARACI OLUP SATMAK İSTEYEN VARSA BURDAN YAZSIN LÜTFEN.
:cnv:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 mpi olarak aradığınız araçlar 68hp dir. 1.4 16V olarak bakacaksınız 101lik istiyorsanız. ancak dediğiniz paralara güzel bir 101lik zor gözüküyor. kısmet işi

Çevrimdışı altunkaynak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorun değil kardeşim 68 hp de işimi görür.yeterki araç baş ağırtmasın.bahsi geçen araçlar 2010-2011 senelerinde bu fiyatlarda satılıyordu,2014 deyiz araçlar 2 yaş daha yaşlanmasına rağmen fiyatlar 14000 tl nin üzerinde geziyor,üstelik araçların çoğu ya kazlı yada sorunlu araçlar.Bu nasıl bi piyasadır anlamadım arkadaş :vay:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız arabayı niye satsın ki sahibi?...kazasız arıyorsan sıfır aramak daha mantıklı...
ayrıca kazaya fazla takılmaya gerek yok, basit bir-iki sürtme ile boyalı nice temiz, nefis araba var; bir de hiç tıklamamış ama anası ağlamış araçlar da var...
kaza yapmasa ne olacak bu kadar haşatken?...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı altunkaynak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
oda doğru tabi,günümüzde miletimiz üçkağat ta nirvanaya ulaşmışken her şey olabilir.ben de zaten kız gibi araba aramıyorum.siz değerli kardeşlerimin kıymetini bilerek kullandığı araçlara talibiz sadece,o sebeple buraya yazdım zaten.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı altunkaynak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli kardeşlerim ve abilerim.Bahsi geçen model de aracı olup satmak isteyen arkadaşlar varsa yazsın buraya lütfen.kazası veya boyası ne sıkıntısı varsa buraya yazar bende uygun görürsem araca talip olurum zaten.Fiyatını da yazar modelinide kilometresini de neyi varsa yazar.Sonuç itibari ile kimse kimsenin aracını zorla almıyor.kimsede zorla satmıyor zaten.belki bi ihtiyacı olan olur satmaya karar verir.benim şuan almaya ihtiyacım olduğu gibi.:tmr:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasa çok pahalandı maalesef. O fiyatlara eli yüzü düzgün araba bulmam zorlaştı. Tabi kısmet işi bakarsınız denk gelir.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI