škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankaradan bugün trafikte yaşadığım olay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Ankarayı bilenler bilir samsun konya yolundan ankamall avm  istikametine giderken üst geçit var üst geçiti geçince bu avm var. üst geçitin altında bir taraf ulusa diğer taraf istanbul yoluna dönüyor. istanbul yoluna dönen taraftada otobüsler için cep var yolcu alıyorlar haliyle burası sürekli sıkışık. herkesin durduğu gibi bende durdum arkamdan son sürat bir jetta geliyor frene son anda bastı bu sırada önümdeki yavaşça ilerleyince bende biraz ilerledim adam bana çarpmaktan kurtardı. sonra bu defa tuttu tam virajı dönerken gaza son sürat yüklendi solumdan geçmeye çalıştı geçemeyince önüme kırdı son anda basarak durdum bu arada korna çaldım ve selektör yaptım buna.hepimiz 20 ile gidiyoruz sıkışık trafikte tek şeritlik virajda geldi beni sıkıştırdı. sonra yol açıldı bana el kol hareketi yaparak gitti giderkende millete makas ata ata gitti bir süre sonra baktım sağa çekmiş dörtlüleri yakmış ben geçerken arabadan inip küfürler yağdırdı. ben durmadan yoluma devam ettim. bu defada 82 radarının olduğu yere yaklaştım gidiyorum sağ taraftan yenimahalle vs den gelen tali yol var buradan arabalar ana yola çıkıyor baktım bu adam son sürat arkamdan geliyor bu defada sağıma kırıp tali yoldan gelen araçlarla benim aramdan girip geçmeye çalıştı baktı kaza yapacak vazgeçti bende orta şeritteyim bu defa sol şeridimden jaguar geçti bunun arkasına takıldı bu defada bunu sıkıştırıyor yine makas atarak gidiyor sonra gözden kayboldu.

arabaya araç içi kamerası şart oldu bir öne bir arkaya takıp emniyete vermek lazım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O şahıs için söylenecek çok şey var da, neyse...
İşlem yapılır mıydı bilinmez, ancak keşke yine de plaka ve istikameti polise bildirseydiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;529531
O şahıs için söylenecek çok şey var da, neyse...
İşlem yapılır mıydı bilinmez, ancak keşke yine de plaka ve istikameti polise bildirseydiniz.

Ender hocam plakayı aldım ama görüntü olmayınca işlem yapmıyorlar gerçi emniyette trafik müdürlüğünde babamın arkadaşları var müdür söylesek işlem yaparlar ama görüntü olmayınca adamlarda sorumlu olur gerçi o bölgede mobese varsa bakılabilir köprünün altıydı çünkü

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adam irikıyım değilse durup dövüşmek en iyisi...polis ne yapacak ki???
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eceli gelmiş Azrailini arıyormuş o bence.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;529560
http://www.memurlar.net/haber/533210/

keşke görüntü alabilseydiniz. emniyetin yeni uygulamasının haberi var linkte.
Ön cam konusunda takıntılı olmasam direkt alacağım şu kameralardan; ama ön camda navigasyon cihazı dahil rahatsız ediyor beni.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
İş gereği bizde hızlı kullanıyoruz da öyle kimseyi sıkıştırmıyoruz, sıkıştırmaya çalışanın aksine üstüne üstüne kırmışlığım da çok var, o zaman karşılarında kolay lokma olmadığını anlayıp diğer şeritleri zorluyorlar. En son gimatta taksicinin biriyle kapıştık böyle, arkada yaşlı başlı müşterileri olmasa indirecektim aşağı. Kısacası korkmamak lazım, sizin üstünüze kıranın sizde üstüne kırın

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;529596
İş gereği bizde hızlı kullanıyoruz da öyle kimseyi sıkıştırmıyoruz, sıkıştırmaya çalışanın aksine üstüne üstüne kırmışlığım da çok var, o zaman karşılarında kolay lokma olmadığını anlayıp diğer şeritleri zorluyorlar. En son gimatta taksicinin biriyle kapıştık böyle, arkada yaşlı başlı müşterileri olmasa indirecektim aşağı. Kısacası korkmamak lazım, sizin üstünüze kıranın sizde üstüne kırın

Ben yaptım o mantığı bi indiler 2 kişi erkekliğimin 10da 1ini atarı yaparak gerisini de kaçarak kullandım[emoji23][emoji23]

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Esariipek;529612
Ben yaptım o mantığı bi indiler 2 kişi erkekliğimin 10da 1ini atarı yaparak gerisini de kaçarak kullandım[emoji23][emoji23]

Çoğul hallere dikkat etmek lazım tabi :D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;529615
Çoğul hallere dikkat etmek lazım tabi :D

haydar şart.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2-3 kişiye sopa falan kurtarmaz... Bu durumda topuk en iyisi..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biber gazı daha mantıklı, ama rüzgar yönüne dikkat etmek lazım:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapmayin boyle atraksiyonlar kavga kotu bisey. Karsinizdan ne cikacagi hic belli olmaz