škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

App plakaniz varsa aman dikkat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabama benim oğlanın baskısı ile plaka basan yerlerden ap plaka taktırma gafletinde bulundum . yaklaşık 2 yıldır kullanıyordum. Geçen hafta polis kontrolüne takıldım onlarda plakaya baktılar ve 427 tl para cezası kestiler. Arabayı da bağlayacaklardı ama bagajda orjinal plakayı gösterdim rica minnet anca ikna ettim arabayı bağlatmakdan kurtuldum, ama ceza 427 olarak elime tutuşturdular 7 gün süre verip geçici izin belgesi ile yola devam ettim. Bilgilerinize

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir03;614230
Arabama benim oğlanın baskısı ile plaka basan yerlerden ap plaka taktırma gafletinde bulundum . yaklaşık 2 yıldır kullanıyordum. Geçen hafta polis kontrolüne takıldım onlarda plakaya baktılar ve 427 tl para cezası kestiler. Arabayı da bağlayacaklardı ama bagajda orjinal plakayı gösterdim rica minnet anca ikna ettim arabayı bağlatmakdan kurtuldum, ama ceza 427 olarak elime tutuşturdular 7 gün süre verip geçici izin belgesi ile yola devam ettim. Bilgilerinize

Çok geçmiş olsun bu konuda polis artık taviz vermiyor inşaALLAH bir daha karşılaşmazsınız

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arkadaşımda ceza yemişti geçen gün neden böyle bir uygulamaya gittiler acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz siz olun kesinlikle app plaka kullanmayın. Varsa da sökün.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malumunuz fetö olayları olunca 15 temmuz sonrası khk ile çıkan uygulama .Daha öncede yasaktı cezasızda park cezası kadardı. Bile bile lades dedik., bişey olmaz denk gelmez diye hafife aldık. Yaklaşık 20 yılda 3 veya 5 defa polis durdurdu . 1 defa radar 3 defa park cezası dışında ceza yemedim kurallara çok dikkat ederim. Kuralların bizim için olduğunu içselleştirmeliyiz kanımca Ama dediğim gibi evladı kıramadım oldu bi defa canı sağolsun. Ceza öder geçeriz. Allah cümlemize kaza bela vermesin.