škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

akşam akşam kaza(saat 9 gibi)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akşam akşam efendi efendi giderken bu olay başıma geldi.bi bakıma haklı olmama rağmen haksız sayıldım.üstüne oda yetmezmiş gibi bugun sigortamın son günüydü ben gece 24 e kadar sanıyordum düzenlendiği saate göreymiş.polis amcam insaflı birisiymişde olum at şunlara 50-100 kurtul akşam akşam bissürü teferrruat masraf başına iş alma dedi.aksi durumda 130 lira ceza ödüyorum karşının hasarını cebimden veriyorum falan filan.burda beni uyarmayan sigorta şirketininde allah belasını versin.hadi daha kötüsü olsaydı arabaya 200-300 gitsin umrumda değil ama bende olan sorumsuzluk hadii yoğun iş temposu ya onların kı  nedır.neyse fotograflara  gecelım..karanlık oldugu ıcın yanıltabılır cok fazla bıısı yok.sol camurluk tamponn ve far.favorit sağlam arabaymıs bana çarpan araç şahindi onun sağ çamurluk içine kadar girdi.:D

Uploaded with ImageShack.us

gelelim kaza krokisine siyah araç benım sola donus yapacagım ılk fasılalı yesıl yandı gectım,yesıl aracın tam onunde sıyahla ısaretledıgım yer ıse saglam bı tumsek hıc bı adanalı kullanmaz ama bu okuz kullandı la sagım bos gecsene,neyse ben tumsegı gectım zaten sınyalı cakmısım bu okuz hızla tumsegın ustunden gecer ben donerken bu duzmeye kalkınca mavi yerde buyuk vurusma gerçekleşir olay bundan ıbarettır...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun abi,hiçbirşey yok araçta,fotoğraf yanıltmıyorsa tamponda değiştir beni diye bağırıyormuş zaten önceden :D

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun bela adamı buluyor işte ne yaparsan yap

fazla bi zarar yok ama can sıkıyor işte .cana gelmesinde

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;171115
Geçmiş olsun abi,hiçbirşey yok araçta,fotoğraf yanıltmıyorsa tamponda değiştir beni diye bağırıyormuş zaten önceden :D

yok be can'ım.tampon iyiydi.neyse oldu bitti artık.akşam akşam daha fazlası olmadıgına sevınmek lazım..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun, en kötüsü böyle olsun kardeşim, Favorit nazlı araba değildir parçasıda üzmez ucuz atlatırsın zaten ;)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, aslında poliçenizde saat kaçta (ki genelde öğlen 12:00'dir) biteceği yazılmıştır.
Ama sizi şu konuda uyarmaları gerekirdi, kaskonuzun yenilenme zamanı yaklaşıyor ne yapmak istersiniz ? Tamam mı, devam mı?

Buradan yeri gelmişken şunu belirteyim; poliçeler, aksine hüküm yoksa öğlen 12:00'de başlar ve gene aksine hüküm yoksa öğlen 12:00'de biter.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;171124
Geçmiş olsun, aslında poliçenizde saat kaçta (ki genelde öğlen 12:00'dir) biteceği yazılmıştır.
Ama sizi şu konuda uyarmaları gerekirdi, kaskonuzun yenilenme zamanı yaklaşıyor ne yapmak istersiniz ? Tamam mı, devam mı?

Buradan yeri gelmişken şunu belirteyim; poliçeler, aksine hüküm yoksa öğlen 12:00'de başlar ve gene aksine hüküm yoksa öğlen 12:00'de biter.

saat 17 bilmem kaçta bitiyor fakat ne arayan oldu ne soran bizimde iş yoğunluğundan dolayı hiç aklımıza gelmedi açıkçası.

eyvallah hakanım en kötüsü bu olsun.aslına bakarsan araba cokta tın adama sürücünün yanında bı dallama vardı o artistlik yaptı,ona sinirlendim biraz..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun cihangir.Fazla birşey yok zaten araçta.En kötüsü bu olsun ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;171127
saat 17 bilmem kaçta bitiyor fakat ne arayan oldu ne soran bizimde iş yoğunluğundan dolayı hiç aklımıza gelmedi açıkçası.

eyvallah hakanım en kötüsü bu olsun.aslına bakarsan araba cokta tın adama sürücünün yanında bı dallama vardı o artistlik yaptı,ona sinirlendim biraz..

Neyse artık olan olmuş, allahtan çok kötü bir durum yok. Cebinizde fazla yanmadan bu durumu çözersiniz inşallah.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun Cihangir..:(  imzana. Favoyu ekledik, nazar değdi iyimi!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağol.
yok be abim bende bu aralar bişiler var.tamamen işimde gücümdeyim ama bişeyler ters gidiyor.geçen cumarteside iş yerinin scooterla gıderken az bısı kaygan zemınde sctoor benı ustunden attı.var bu aralar yani bişiler.:D

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
bununla geçmiş olsun abi zaten aksilikler bibaşladımı üstüste geliyo